Chlpy chlpy a chlpy

Príspevok v téme: Chlpy chlpy a chlpy
letuska

mna uz nebavi chodit medzi ludi, do spolocnosti, do skoly, ja chcem umriet :(( mam chlpy vsade!!! doslova a dopismena...ruky, nohy, stehna, zadok, okolo analneho otvoru, brucho, prsia...:((...chodim na laser kvoli chlpkom na tvari, bola som uz 7x, zial nepomaha a uz financne to nezvladam...prednedavnom nasla som si aj frajera, kvoli nemu som si oholila aj zadok, lebo som sa zle citila ked ma chytil za neho:(( ja uz nevem co mam robit...kebyze sa mi podari zbavit chlpkov aspon na zadku a stehnach aby som si to nemusela holit kazdy den a potom mi to aj tak zarasta a chlpky su potom strasne tvrde a cierne.....ja uz nevem :// dajte mi nejaku radu lebo mam chut uz s tym vsetkym skoncit!!

anjelik9

ja mam tiež pocit že mam viac chlpov než môj frajer bo on ich ma na chalana fakt nejak malo a čo oholim sa a neriešim on tiež nie a je nam dobre možno si len zbytočne lameš hlavu nad niečim čo on za dôležite ani neberie a postupne ked vidiš že to ten druhý nerieši že mu to nevadí prestaneš aj ty

smajliQa

fuuuuuha,,, tak toto by aj mna zaujimalo, ze ked takyto problem je co sa da robit.. je to hrozne,.. no... mna trapia chlpky nad perou.... zatial ich davam prec weetom...