PORADTE MI JE TO SURNE!

Príspevok v téme: PORADTE MI JE TO SURNE!
skaredy

mam 15 a strasne ma trapi moj vyzor.ako sa s tym mam vyrovnat ze vyzeram ako totalny pako??som dost citlivy a dokaze ma vela veci zobrat,neviem sa vyrovnat s tym ze vyzeram ako svina ako totalny debil ved do smrti ostanem sam kazdy sa mi vysmieva aj ked to nie je pravidelne ale dokaze ma to totalne zobrat chcem zomriet nemam ani kamaratov vsetci ma opustili mam aj problem s hovorenim kokcem a mrmlem som dost tucny na tvari a vyzeram otrasne!!!co mam robit?myslite ze sa mam zabit alebo mam sa s tym nejako uz vyrovnat?
mojim najvacsim problemom pre mna je ze ja strasne tuzim mat nejaku babu ale nijaka sa za mnou ani nepozrie rozmyslam ci mam buducnost zit ci sa nemam dat do tvrdeho bojoveho sportu a tam si vybijat agresiu alebo sa rovno zabit co sa uz niekolko krat takmer stalo-inak mam 15,onedlho 16 ale to nic nemeni na veci pretoze vyzor SA ZIALBOHU NEMENI!!! :((((((((

achjaj

Len nerob žiadne hlúposti...Ak chceš, aby si ťa baby všimli, urob pre to niečo! Skús zistiť prečo máš nadváhu, či je to geneticky dané, alebo sa nezdravo stravuješ..proste skús zhodiť pár kíl, žiaden extrém, len aby si bol ty so sebou spokojný.S vyrážkami majú problém mnohí,aj ja,zájdi za kožnou, ved dnes to robia chlapci v pohode a ona ti predpíše dačo od čoho sa ti tvár určite dá do poriadku(ja mám 18 a vyrážky má od siedmich, ale ked sa o pleť aspon trochu starám, dá sa to oklamať aj bez make-upu)Chlapcov, čo sa ti vysmievajú si nevšímaj, ľudia sa vždy budu posmievať tomu druhému, vždy si nájdu niečo, kvoli čomu možu ubližovať..či je niekto nízky, tučný, bifloš, plešatý... a rovnako sa vysmievajú aj tým čo sú úspešný.Neboj sa každemu sa raz vráti to, čo si zaslúži. Podla mna sa venuj tomu, čo ťa zaujíma..vybyjať si energiu na športe, len kvoli tomu, čo píšeš, je zbytočné a tvoj život nebude mať rovnako zmysel. Nájdi v sebe to, čomu sa chceš venovať a rozvíjaj to v sebe a láska sa dostaví práve vtedy, ked to nebudeš očakávať..

miki

Kdo je pekný,a kdo škaredý.Všetko je vec pohladu v daný čas.najdôležitejšie je aby človek nezúfal.Tak ako po noci príde den,tak chmúrne myšlienky vystrieda radosť a štastie,ale za všetkým treba usilie a čas.Netreba cvičit aby si všetkých zmlatil ale aby si bol v pohode a nezmlatili teba.Preto ti každý doporučí cvičit telo ale aby si to zvladol musíš cvičit aj mysel,hoci to je vo veku 13-17najtažšia vec tažšia ako cvičit telo a tam môže biť aj tvoj problem,ktorému sa po rokoch zasmeješ a potom budeš radit mladým ktorý to zas nebudú chapať čo hovorýš a všetko uvydia po svojom.takže hlavu hore a nezufaj rano víde slnko.

skaredy

nie si sam s tym-vies no moj pribeh je takmer taky ako tvoj len s rozdielom ze ja som stratil takmer vsetkych len pre moju agresivitu zo sikany......ked nieco tlmis v sebe 2 roky si dennodenne ponizovana a podobne tvoj zivot sa zacina hned ostro menit
aj ja som zacal na vsetko kaslat a so starymi kamosmi s ktorymi som prezil celu mladost som sa prestal stykat ale u mna sa k tomu pridala aj tuzba pomstit sa a vratit kazdemu kazdy udel....vtedy ked sa to s tou sikanou zacalo som to nemohol ovplyvnit pretoze som bol fakt strasne slaby a bezbranny nemohol som sa ani branit ani nic.....potom som zacal tvrdo cvicit a za dva roky som sa vytrenoval tak ze som z 55kg spravil 83,5kg a podobne.....zacal som byt ku kazdemu zly este aj zo zaciatku tohto skolskeho roka som troska primal urazky ale potom sa to zmenilo jednemu chalanovi ktory ma sikanoval som vyhodil tasku von z okna, oplul mu perecnik bil ho kazdy den a podobne pretoze som tu agresivitu musel vyburit....najhorsie vsak bolo ze takto som sa spraval aj k nevinnym ktori sa ma spociatku bali ale rozpravali sa so mnou no neskor ku mne zanevreli a nechceli so mnou mat uplne nic......teraz sin sa aspon sa mi zda ze som sa zmenil uz ma aj baby z triedy zacinaju vnimat normalnejsie obcas so mnou daco prehovoria, obcas poradia atd.....ale aj tak to nie je to co by som chcel ja pretoze vsetci ini maju velmi vela znamosti zatial co ja sa maximalne pozdravim s ludmi spred dvoch rokov a tak....viete ked sa tak nad tym zamyslim kolko ludi som stratil je to strasne hrozne....a ten vyzor ma ani netrapi ked som pisal prve prispevky mal som strasne zlu naladu preto ze som mohol dostat jednu babu no sancu som premeskal a tak som sa strasne trapil a musel som to niekde vybit a tak.....v podstate az tak zle nevyzeram konecne mi uz aj par ludi povedalo ze som pekny a tak ale sam sebe sa stale nejako nepacim nepaci sa mi na sebe par veci ale to tym preslo asi vela ludi.....
teraz by som potreboval poradit s niecim inym ale to som riesil uz v druhej teme

esther

Ahoj. Urcite si fajn chalan. Verim tomu. A vyzor sa meni - tak nezufaj. Skus si napisat zoznam veci, v ktorych si fakt dobry (urcite nejake su, tak to hned nezavrhni). Rob to co Ta bavi, to co Ta naplna. Pises, ze by si si chcel najst priatelku - aj to raz pride -ked bude ten spravny cas, a netrap sa tym, ze kazdy uz niekoho ma, len ty nie. Nemusi to byt pravda. Nedaj sa strhnut prudom, ktory casto ide zlym smerom. Drzim Ti palce.
p.s.: ak sa Ti zda, ze Ti nic nepomaha, porad sa s niekym (rodina, hocikto..) vyhladaj pomoc. nezabudni, VZDY sa najde dovod preco zit (aj ked to niekedy tak nevyzera.

nie si sam s tym

ahoj.si vo veku kedy beries vsetko velmi vazne a si k sebe az privelmi kriticky.. viem co hovorim, ja som bola v tom veku rovnako na tom, velmi sebakriticka k svojmu vzhladu, trapila som sa .a zazila aj sikanu..az tak velmi,ze som nikam nechcela chodit, na disky,radesj nie, este by sa mi vysmali "zlomyselnici.."/tak som vtedy uvazovala/proste som sa postupne odizolovala od kamosiek, tiez som mala pocit, ze som ich stratila postupne jednu za druhou a ze si snimi nemam co povedatlebo oni si rozpravali svooje zazitky z diskotejok a pod.., skutocnost bola, ze som si za to mohla sama, ked som nikam s nimi nechcela chodit, tak preco by ma volali, ked vedeli,ze im poviem" sory nemozem".a vyhovorky..teraz mam 27 a mnoho veci sa zmenilo..dospela som, presla pubertou a vzhlad sa tiez zlepsil..a uz by som sa ani tak kvoli tomu netrapila, teraz mam"skutocne zivotne problemy" a ani nemam cas mysliet na to co ma trapilo ked som bola teenager.si vo vyvoji, nikdo nepovedal,ze zostanes taky aky si/a mimochodom, verim,z eto nie je az take zle ako pises!!/. popripadeskus popracovatna tom s cim nie si spokojny.a zajakavanie sa?som si ista,ze to ide ruka v ruke zo stresom z tvojich trapeni sa.mala som to aj ja,ale som pochopila, ze to suviselo s mojimi"kompelxami"viem, ze to bude zniet ako fraza, ale "netrap sa svojim vyzorom, pretoze sa na to nabaluju ine problemy a ty za takych 5 -10 rokov si uvedomis ,ze si premarnil svoje teenagerske roky trapenim sa nad takymito vecami.ozaj, aj ja si to obcas vycitam.prihlas sa na nejake aktivity v com si dobry, najdes si kopec kamosov,a kamosiek.nauc sa mat seba rad.nikdo nie je taky krasny, dokonaly, aby si sa ty musel citit poprinom skaredy.Neporovnavaj svoj vzlhad s nikym, si unikatny a ber sa tak aky si!!!verim,ze okolie vnima tvoj vzhlad inak, pinajmensom menej dramaticky ako ty!kludne zajdi za psychologom, to nie je hanba a porad sa ak stale sa budes citit zle.

skaredy

paneboze kazdy tu stale hovori o cviceni pritom vysportovane telo je mozno mojou jedinou vecou ktorou medzi ostatnymi fakt vynikam......
a akoze mne ta baba teraz chyba no co ja viem ja som sa za posledny rok dost vyzorovo zmenil k lepsiemu ale aj tak mam nejake chyby ktore sa mi nepacia.....napriklad mam otrasny usmev surovy prizvuk a potom co poviem vyzneje stale tak nevazne.....
a mna na tom celom stve len jedna vec vsetci rovesnici co poznam uz mali alebo maju babu a ja nic!!!.....jedine mozno ak po mne pred troma mesiacmi sli 3 celkom v pohode baby lenze ja som bol este dost hanblivy a nechybalo mi to aby som pri sebe niekoho mal......inak kto by chcel mozem mu poslat aj fotku aby ste vedeli preco sa stazujem :((((....

puma

no ja mam 20 rokou ale ties ked som bola v tvojom veku sa mi vysmievali cela skola ,no ked som vyrastla a neskor ma uvideli hned utichli si este mlady a este sa len menis takze chvilu pockaj a ako ti tu radili ten sport je dobra vec hned ti budu chalani zavidiet ze mas super svali to viem mam brata ktory cvici a kasdy mu to zavidi

frontman

chlape, zacni sportovat, budes mat vyssie sebavedomie.
a neboj sa, babu si najdes, a ked budes mat 25, zasmejes sa na tom, ako si o sebe pochyboval.
takze hlavu hore, to co teraz prezivas, mal skoro kazdy chalan v tvojom veku

naty

Mily drahy "skaredy" chapce, mozno sa ti budem zdat prilis stara na davanie rad.mam 36,a 13rocnu dcerku, ktora stale nie je spokojna s tym ako vyzera.jej vaha je ok.ale ma vyrasky,a tie ju velmi trapia.je to hrozny vek 13-16rokov.a zrovno pubertu by som nechcela zazit este raz ani ja.myslim si ze si silna osoba.a aj napriek momentalnym problemam,ktore sa ti zdaju neriesitelnymi, urcite dokazes najst sposob, ako ovladnut svoje telo, mysl a volu.iba jedna rada-nebud na seba taky kruty.ak si Tu je to urcite na nieco dobre.najdi to NIECO. drzim palce.vsetko bude fain.uvidis.pa natalia