Make up GOSH Natural touch foundation

Strawberryca

Katuša ahoj :) no hovorila som ti ze sa ozvem ked budem pouzivat Vichy ...tak ti pisem :D .... ked som si Vichy dala prvy krat bolo to akokeby sa stal zazrak...na druhy den rano som mala plet vyhladenu nebola zacervenana ...takto to bolo par dni...potom sa mi ako keby setko vyhadzalo naraz ale zda sa mi ze to postupne ustupuje...ma to ako keby take stadia...ale citala som toto co ti pisem pise viacej bab tu na nete a zevraj ked to ale pouzivali dalej vyrazky im zmizli uplne no som zvedava dufam ze to bude aj moj pripad...

Strawberryca

dakujem :) .....lica aj mna hnevaju..hlavne tyzden pred kramami neviem ci je to ozaj tym ale objavia sa mi vzdy aspon 3 velke pupaky no hruza:(ale ja mam dlhodoby problem z akne po celej tvari ...ved aj mna klepne ked to nepomoze ale vkladam do vichy posledne nadeje :) lebo ide leto a chcela by som vyjst aj bez makeupu...lebo ked ideme napriklad na kupalisko sa neodvazim bez makeupu vyjst ani z domu a hentam ked splechne voda alebo ked sa opalujem na slnku vypada to hrozne a aj celkovo cez leto je teplo chcela by som zazit pocit ze sa mi nic na tvari netopi..:( no dufam ze sa mi to niekedy splni...

katuša

držím palce, ak dáš dobrý ohlas, možno aj ja sa dám na niečo takéto drahšie, len mna by asi kleplo keby to nepomáhalo za tie peniaze. ja sa chcem teraz objednať na čistenie pleti ku kozmetičke, tak som zvedavá čo to urobí a možno mi aj niečo poradí. masky som mala asi všetky od avonu, všetky boli v pohode, no zázraky sa nediali. z garnieru mám len to 3v1 - používa sa to ako píling alebo maska, no ked to mám ako masku tak fest vysušuje, velmi ho teda už nepoužívam a prenechala som ho bratovi. celkovo mi v poslednej dobe nerobia dobre skoro žiadne masky, ked mi všetko vysušuje líca..a keby som mala tie v poriadku tak by som možno aj vyšla bez makeupu..no keby.. :( a odpovedala som ti v tvojej téme - avon a oriflame mám

Strawberryca

oki :) ja som si povedala ze Vichy skusim lebo uz som fakt zufala vadi mi ze si musim makeupom stale nieco zakryvat ak mi to naozaj pomoze nebude mi na cene zalezat hlavne nech uz konecne najdem nieco co bude mat efekt..budem sklamana ak vichy nebude dobre lebo uz neviem co ine by som mohla skusit...inak ak sa este mozem opytat pozivas nejaku masku ktora ti pomaha? ja som mala Garnier hrejivu to mi moc nebolo prijemne a este mam z avonu Planet spa zlupovacia z vytazkami z bieleho caju ta je celkom fajn..

katuša

určite daj teda vedieť, či je to vichy dobré, ani ja som tuto značku ešte nemala a odrádza ma v podstate len cena. tie hubky sú na veľa použití.

Strawberryca

a tie hubky su na jedno pouzitie ci umyjes ju poriadne nechas vysusit a mozes pouzit znova ? ja som si teraz objedna z Vichy nocny krem Normaderm za 20 eur vsade pisu o nom len to naj tak som zvedava dufam ze bude stat za to..este som objednala hlbkovo cistiaci gel..som velmi zvedava dufam ze to pomoze este nikdy som nemala vichy...potom mozem ti napisat ako sa mi to pozdava :) no cistiace vody mi najviac vyhovuju od dermacolu na problematicku plet aj ked je pravda ze trosicku vysusuju ale aj niveu mam rada...mne dobre hydratuje plet dermacol denny krem taky chladivy je prijemny vobec nevysusuje ...

katuša

tie hubky kúpiš v hociakej drogerke..je ich viac druhov, vačšie aj menšie..ja si kupujem také menšie..koliesko priemer cca 5 cm vyjde ťa to do 1 eura a v balení su dve, vačšinou su asi ružove,aspon ja som mala také. a normálne ked si rozotrieš odličovač po tvári, počkáš chvílku nech sa ti makeup z tváre kusok uvolní, hubku namoč, zotieraj a hubku oplachuj. takto si dávam dole aj masky na tvár alebo gély,ktoré idú ťažko dole. potom dočistievam tonizačnou vodou a mám pocit, že mám pleť čistejšiu, aj vyrážok sa mi robí kus menej...ako je to len hubka, ale aj tak, za vyskúšanie nič nedáš :) mimochodom teraz som začala používať ďalší krém z lidlu..hydratačný a je aspon podla mna fest super, musím síce počkať kým sa vpije, aby som si dala makeup, no naozaj hydratuje. a stál 1,50 :) a ty prosím, s akými čistiacimi vodami alebo tonermi máš skúsenosti?

Strawberryca

katka ahoj..neviem ci toto este budes ale mala som aj ja volakedy pletove vody od garnier a ine vyrobky hrozne ma z toho stipala plet jedine co mi od nich sedi su kremiky...clean and clear som mala len ttaku vodicku no ta mi dobre nerobila...aka je to prosim ta odlicovacia hubka ???

katuša

ja používam kadejaké odličovacie mlieka od avonu až po loreal..no zistila som, že je super ked si to zmývam pomocou odličovacej hubky, fakt je to rozdiel oproti čisteniu len s tamponikmy. gel ssa mi páči nivea oxygen neviem presný názov. potom mám garnier 3 v 1, no s tým nie som veľmi spokojná, je až dosť agresívny a vysušuje. kedysi som mala clean and clear gely a tie boli výborné..síce som nemala dokonalú pleť, ale bola aspoň o čosi lepšia. a krém hľadám vysoko hydratačný, no taký ktorý by fakt stál zato som ešte nenašla. pred týždnom som si ale kúpila cien z lidlu ( v testmagazine vyhral aj nad lorealmi a niveou a tak ) a celkom vyzerá byť fajn..no ja potrebujem niečo, čo by mi šlo fakt do tretej vrstvy pokožky a tieto bežné krémy mi jednoducho nestačia :(