Bolesti bedrovych klbov

Príspevok v téme: Bolesti bedrovych klbov
ellis1234

Ahojte.este pred asi pol rokom som aktivne sportovala niekedy dva krat denne a mavala som dost znacne bolesti klbov aj kosti.ci to boli kolena clenky , alebo bedrove klby. ked som vysla zo skoly, prestala som uplne trenovat a bolest postupne prestavala. no neprestala som cvicit uplne a pred par dnami som znova skusila naplno posilku a taktiez beh ako kedysi, no hned den na to , neznesitelna bolest v bedrovych klboch .ledva sa hybem. moc to boliii :( poradte prosim nejaky doplnok stravy alebo lieky, obstreky. hocico.. hlavne nie operaciu .. kujeem moc :(

ivka333

Mam 28 rokov a už dlhšiu dobu ma bolia bedrove klby, predna strana stehien a sedacie kosti .Neviete o čo by mohlo ist a na ake vyšetrenia mam ist? Dakujem

RNG

Degeneraciu klbovych vaziv treba nie len spomalit, ale obratit na regeneraciu pouzitim antimikrobialnych prostriedkov na potlacenie nakaz co to sposobuju, protizapalovych doplnkov a samozrejme materialov/polotovarov potrebnych na regeneraciu(zelatina, huspenina, dobre povarene glyky, glukosamin, MSM, hyaluronicka kyselina, a najucinnejsi je extrakt zo zelenej musle a na klbovy maz treba jest 2 avokada kazdy tyzden, lebo obsahuju nezmydelnatelne(unsaponifiable) oleje, ktore sa priamo podielaju na tvorbe klboveho mazu.Bez neho sa klby prirychlo vydieraju.
Stare prislovie: kto maze, ten jede

Naše Klby

Skuste začať používať zdravú liečivú vodu od Dr, J.K. Pomohla už mnohým prečo by nie aj Vám. Veď chcete zdravšie žiť a 90% liekov je na utíšenie bolesti.

erikaaaaa

Mám koxartrózu od 16-tich, dnes mám 50. Ako viete, toto ochorenie sa časom zhoršuje. Jediné, čo pomáha je umiernený pohyb - žiadna posilovňa, beh, skoky - miesto toho chôdza, jóga, plávanie, aquaaerobik a vôbec cvičenie vo vode. Pri silných bolestiach pomaly, opatrne rozchodiť. Doporučujem tiež teplé kúpele, pomáhajú od bolesti (aspoň mne). Ako prísada do kúpeľa sa mi osvedčil Hippokratin, spomaľuje až zastavuje zhoršovanie stavu kĺbov.

opr...

Ahojte.Mám problém s bedrovými kĺbmi už asi rok.Trenujem taekwondo je to šport kde sa vela namahaju bedrove klby a trenuje s nohami.Asi pred rokom som bol na sustredeni kde ma zacali bolievat bedra.Už som bol aj u lekára na sonare mi zistil ze mam zvecsenu kost z 4mm na 7mm a ze to byva zo zapaloch v tele ale ziadny mi nenasli.Ked som mu priniesol rentgenove snimky povedal ,ze mam v poriadku.Poslal ma na rehabilitacie (magnet) a dal mi tabletky cital som ze su na Artrozu ale pritom mi o tom nic nepovedal a keby sa ho nespytam ze ci by mi nepredpisal nejake doplnky bol by ticho.Pri chodzy ma to absolutne neboli boli ma to len ked ohybam nepravidelne bedro tak na vonkajsich castiach.. Neviete co moze sposobovat tie bolesti a to ze amm zvecsene kosti na klbe (4mm na 7mm) ?? onedlho idem na kontrolu

veronika215

Bezbolestný pohyb pre aktívny život

Prečo užívať Arthron 4?
Pomáha chrániť, vyživovať a regenerovať kĺby.
Má pozitívny vplyv na správnu štruktúru a obnovu kĺbov.
Zlepšuje elastické a mechanické vlastnosti kĺbových chrupaviek.
Prispieva k potlačeniu kĺbovej stuhlosti.

ARTHRON 4
V ľudskom tele je viac než 180 kostí spojených kĺbmi. Medzi najčastejšie poruchy pohybového aparátu patrí artróza či osteoartróza a artritída. Osteoartróza najčastejšie postihuje kĺby kolien a bedrové kĺby, výnimkou ale nie sú ani drobné kĺby. Najúčinnejším riešením je užívanie doplnkov stravy s látkami, ktoré degeneratívne zmeny chrupavky spomaľujú. Medzi tieto látky patrí predovšetkým glukosamin, chondroitin,, MSM a boswellia, teda presne látky obsiahnuté v prípravku Arthron 4.
Pre zakúpenie prejdite na stránku- -odkaz odstránený-

VolvoS40

Ahoj ellis treba uzivat doplnok na premazanie klbov na prirodnej baze viac info umna na meily -adresa odstránená-