oneskorena ejakuacia

Príspevok v téme: oneskorena ejakuacia
eila

Ahojte.Mam taky problem,moj partner ma zrastenu predkozku,neboli ho to ani pri sexe,ale nevie sa skoro vobec urobit.Erekciu ma,vzruseny je,ale velmi dlho mu trva,kym to pojde von,niekedy vobec.Viem,ze vela zien by to prijala,ale mne to uz niekedy vadi.Aj ked mu to robim rukou,trva to dlho a ked si to robi sam je to skor.Moze to byt tou zrastenou predkozkou?

úžasná

S mojim priateľom sme zistili,že má problém s vyvrcholením a ani on sám nevie čo je tomu príčinou.Sama na nom vidím,že ho vzrušujem až pri tom tichučko vzdychá,ale nedosiahne ten svoj orgazmus.Čo môže byť toho príčinou? Nie je ani alkoholik ani nijaký stresmen.

lu200

diky pekne za rady vyskusam tie znecitlivejuce masti snad to pomoze a to prerusenie hmm nieco na tom bude. hovorily mi ze to moze byt aj stresom a nervami.este raz dik

karioll

to ti prejde vekom,respektive dlzkou pohlavneho zivota,pomozu este znecitlivujuce masti,ale ved mozes frajerku urobit prvy......

AdamKrt

Riesenim je prerusovana suloz. Prestat tesne pred vyvrcholenim, dat si chvilocku pauzu na par sekund, ci pol minutky, minut, potom pokracovat...

lu200

Ahoj.mam taky problem ze pri sexe mam richlo ejakuaciu a potom mi klesne a dlho trva kym sa znova postavy.milovanie mi netrva dlhsie ako par minut.poradite mi?