Konizácia - mate skusenosť?

adika23

dany63...dakujem za reakciu...od spodu sa chápe doslova od spodu? robi sa to ako pri potrate? niekde som čitala že sa reže bruško. daj ešte niečo na čo sa mam pripravit

dani63

konizaciu robia pod narkozou,aspon mne to tak robili..ked to robia LEEP metodou,tak sa to robí od spodu.Po prebudení som citila bolesť v brušku a aj som krvacala,ale nie velmi.Viac som začala krvacať tak na 3-4 den.

adika23

ahojte, čitam vás už mesiac...odvtedy totizto nemam v hlave nič ine okrem konizácie a hapevečka. práve čakam na výsledky ktore maju potvrdit či konizáciu podstupim alebo nie. len sa chcem opytat ako prebieha samotny zákrok...robi sa to pod narkozou...kadial robia rez a pod. dakujem za odpoved

didlinka

JA sa tiez nemam velmi dobre. Bola som na kontrole po 3 tyzdnoch od konizacie, a lekarka povedala. ze sa to hoji.
Prave mi skoncila menstruacia.
3 dni po skonceni menstruacie som zacala krvacat, silnejsie, tak som letela na pohotovost, kde po vysetreni mi povedali, ze mam zase menstruaciu. Cize s prestavkou 3 dni som dostala dalsi menzes. Chapete to? Uz v piatok budu 4 tyzdne od konizacie a ja stale nie som ok. RAda sa sice hoji dobre, ale stale spinim, alebo krvacam. Vraj je to hormonalna nerovnovaha. Som zvedava, kedy sa mi to vsetko ukludni a zacnem fungovat ako pred konizaciou. Predtym som nemala ziadne problemy s menzesom a podobne. MAte niektora s tymto skusenost, ze po operacii ste sa hormonalne nevedeli dat do poriadku?

dani636

ja som bola dnes na kontrole,lekar ma prezrel,ale ešte to nie je zahojene /v piatok boli 2 tyždne po konizacii/,mam sa aj naďalej šetriť, ešte stale troška krvacam.o 6tyždňov mam ísť znova na kontrolu a dovtedy vraj žiadny sex,že to netreba unahliť ,aby neboli komplikacie.

inata

každa žena je ina,každy organizmus je iny a inak reaguje.ja som po konizacii nemala žiadne bolesti a prve dni som spinila len velmi malo.potom nastalo krvacanie a velmi silne,musela som ist lekarovi a ten mi dal pambu a ascorutin,krvacanie do dvoch troch dni stichlo.potom som dostala menzes a prvu kontrolu som absolvovala po menzese co bolo zhruba 6 tyzdnov od zakroku.presne si to vsetko nepamatam.sportovat som zacala zhruba po 3 mesiacoch.s milovanim som tiez otalala ,mozno po nejakych 2 mesiacoch .nemala som ziadn eine problemy ,bolesti žiadne,bol v tom len blby pocit a myslim že psychika.ja som bola na pn 2tyzdne,ale aj nadalej som si este davala pozor .napr som nebehala po schodoch jak šarkan a este som nepsortovala a pod.ja si osobne myslim ze aj rana ktora nie je vidiet potrebuje svoj čas tak isto som bol apod narkozou a to je tiez riadny zasah do organizmu.preto sa každa riadte nielen svojim telom,ale predo všetkym radami svojho lekara.

didlinka

Neboj, u kazdej je to individualne. Prave som zistila, ze spinim stale, ide mi taka ruzova krv a vcera boli 3tyzdne.

TY po 5tich dnoch mozes byt naozaj OK.

kačena

ahojte...aj mňa čaká konizácia,a bojím sa,že ako to všetko dopadne..myslela som si ,že po 5-tich dní budem ok,ale tie Vaše skúsenosti,ktoré tu opisujete...