Konizácia - mate skusenosť?

evellina

inata....ahooj,no vies ze aj ja mam problemy s ladvinami?..ja som mala uz 2x kamene a druhykrat mi ich rozbijali s laserom ,ale zapaly ladvin nemavam,ale ta plet ma rozculuje,lebo mam take drobne vyrasticky a to nevesti nic dobre,bojim sa,ze mozno mam tam dole zapal a ani o tom nemusim vediet a budem mat mozno zhorsene vysledky,ktore mozu ovplyvnit aj citoster...a ty ides kedy na kontrolny citoster???...ja sa chystam na buduci tyzden,ale mam hrozny strach...chcela som sa ta este opytat,mavas aj ty po konizacii tesne pred menstruaciou asi tak 2 az 3 dni slaby ruzovy vytok???..ja to mam uz teraz kazdy mesiac stale,pred kazdou menstruaciou,take slabe ruzove spinenie,ale pred konizaciou som to nemavala,tak sa na to budem musiet spytat lekara,ovsem ked od strachu nezabudnem....tak sa ozvi....pa-pa

inata

a este som ti chcela napisat,aj s ami zase zhorsila plet,ako aj ty pises take drobne pupaciky ale aj hnisave akne.mavala som problemy aj s ladvinami.myslim ze ten zapal s aaj takto prejavuje.len prist nato co sposobuje ten zapal.presla som aj liecbu atb ale pomohlo to len na chvilu.

inata

ahoj evelinka,ano som po konizacii asi si ma nepamatas pisali sme spolu uz.ja som mala konizaciu robenu v juni2008,cize uz je to viac ako rok.
a vytoky?.-no bojim sa lebo s ami to nezda normalne.mavam ich sfarbene do zlta, do ruzova ako kedy.a to nie j ev poriadku,vzdy to znamena nejaky zapal.ako som uz pisala kultivacne testy mi robil lekar u zviac krat ale neprisiel nato co to sposobuje.caje pisem stal enejake,kupujem si vilcacoru,zihlavu,praslicku,rozne zmesi.teraz mam najnovsie z firmy dr,nona.neviem ci tu mozem pisat nazov aby to nebrali ako reklamu.ale neviem z coho presne j eten caj zlozeny al ej eto na detoxikaciu a cistenie organizmu.
hpv mi bolo tak isto zistene hadam vsetky druhy.snazim s anaozaj tu imunitu posilnovat a uz neviem co by som mala este robit.ten strach je vo mne a ja s nim stal ebojujem.

evellina

inata...ahoj,som rada ze si sa ozvala...chcem sa ta opytat,ty si tiez po konizacii??..a mas tiez potvrdene HPV??..ja mam tiez vytoky,ale myslim ze take normalne,hlavne som si to uz vystopovala,ze tie vytoky mam hlavne v ovulacnom obdobi,cize v strede medzi dvomi menstruaciami,cize tesne pred menstruaciou a po menstruacii nemam,len v tom ovulacnom obdobi a myslim si,ze je to ok,lebo nejaky ten vytok musi byt,nie???..preco si ty myslis,ze nieco s tebou nie je v poriadku?mas tie vytoky stale,alebo ich mas aj nejako zafarbene?...ja uzivam teraz len selen a zinok,ale budem si musiet este nieco dokupit.Brala som niekedy aj indonal,aj wobenzym,tak budem nieco musiet este dokupit,teraz na jesen troska posilnit imunitu.Ja skor ked mam nejaky problem vnutorny gynekologicky,alebo urologicky,tak to hned vidim na pokozke na tvari,lebo sa mi hned urobia vyrazky,take malicke ako krupica.A este aby som nezabudla,chcem si kupit aj nejaky dobry caj na precistenie tela,alebo na zenske veci,nevies nieco poradit??..drzim ti prsteky,aby ti vsetko dobre dopadlo a aby si bola zdrava...ja sa tej kontroly velmi bojim,zase ten strach prezivat,urcite dam potom vediet,ako mi dopadla.....drzim prsteky a ozvi sa...pa

inata

evelinka držim palce nech vsetko dopadne dobre.ja idem tiez na kontrolu na buduci tyzden.po prvej a druhej kontrole som mala 2.velmi s abojim tejto dalsej.znova ma trapia vytoky a uz som z toho mierne na nervy.na kultivacnych steroch mam vzdy negat,ziadnu kandidu ani nic podobne,uzivam indonal a rozne doplnky na podporu imunity ale nie a nie sa tych vytokov zbavit.tak preto tie obavy .este raz drzim palce a ozvi sa potom aky bol vysledok.

evellina

ahojte dievcata,ja som po konizacii uz 11 mesiacov,takze viem co prezivate a drzim vam prsteky...o tyzden idem na druhy kontrolny citoster a velmi sa bojim,ten prvy po konizacii bol v poriadku,ale teraz mam znova obavy,ale snad to uz bude ok....drzte sa...pa

Lue

Ahojte, ja som mala konizaciu v BA - NOU 10.9. a spinila som tak viac len 1 den po zakroku. No na 4-ty den to zacalo znova a viac, dokonca aj teplota vystupila. Este cakam na vysledok, snad bude ok.
Chcem sa spytat baby, ci sa dali vysetrit aj vasi partneri na HPV, pretoze ak sa ja vyliecim a ma to aj partner, tak sa to moze zas a znova vratit a to nechcem.
Dik a drzim palce vsetkym ktore to este len caka. Nie je sa coho bat, len treba verit a dufat, ze to zmizne.