Konizácia - mate skusenosť?

jarkah

ahoj danda..a ty kde si bola na zákroku? ja idem do ba...nemáš mail? ak by si bola taká doobra pošli mi..rada by som vedela o tom viac..dkujem jarka

danda

jarkah ja mám konizáciu za sebou a tiež som sa veľmi bála tento týžden idem na kontrolu po 6. týždnoch. Neboj sa všetko dobre dopadne nič necítíš, robi sa to v narkoze ani po operácii nie sú bolesti, iba ako pri menzese.Pre mna bolo najhoršie tie predoperačné vyšetrenia a chodenie po nemocnici a všade musíš čakať.Ale potom mi spadol kamen zo srdca.Hlavne musíš byt psychicky ok.

viky

PRE IVETU JA SOM ONKOLOGICKY PACIENT A VO ZVOLENE TO NIEKEDY ROBIL HERING ALE ZVOLEN TO UZ NEROBI TAK ZATO DO BB A JEDNODNOVA CHIRURGIA AKO JE NAPR. NA SLIACI MI PRIPADA ZE DOST KRATKO PO ZAKROKOCH DRZI PACIENTKY PO MENSICH OPERACIACH.VACSINOU TYCH 6 HODIN. TO SA DIVI VIAC DOKTOROV AKO SI NIEKTO MOZE TAKY HAZARD DOVOLIT.ANI PO KONIZACII BY NEMALI PREPUSTAT TAK RYCHLO.AKY MAS NA TO NAZOR

jarkah

ahojte ..rozhodla som sa aj sem trošku napísat...každu chvílku čakám na operáciu na konizáciu..už má predoperačne porobene a čakám len a len na ten telefonán kedy mi zavolaju že idem na radu..to čakanie je hrozne..ja chodím do Ba na vyšetrenia a tam ma čaká aj zákrok...moc sa toho bojím hlavne toho že mám len 23 rokov čo je docela málo a rada teda moc tužim po bábetku...ked som počula od doktorky čo ma čaká moc som plakala a je mi stále smutno z toho..tak moc to už chcem mat všetko za sebou...obdivujem Vás všetký ktoré to už máte za sebou a moc Vám želám zdravička...ak by niektora bola taká dobra ozvyte sa mi rada pokecám o tom...moc by som to potrebovala...

viky

Didlinka,ja na preventivky na Sliaci a teraz koli operacii do Roosveltky k doktorovi Hunakovi.To je onkogynekolog. Poznate ho niekto.

didlinka

Viky,
ja na preventivne prehliadky chodievam do Novamedu k Dr. KAmoďovej, a odkedy som mala zly cytoster,tak chodim do onkogynekologickej ambulancie v nemocnici k Dr.Rohoňovi. A ty?

danda

Aj ja poznám veľa žien, ktoré boli u gynekológa po poslednom porode a to je už aj 30 rokov a nemajú problémy, ale ja mám pocit, že čím sme mladšia generácia, tým viac o všetkom vieme a čítame, tým sa viacej pozorujeme a máme viacej problémov, ale aj tak si myslím, že problémy treba riešiť čím skor. V dnešnej dobe sa dá asi všetko liečiť, v počiatočnom štádiu a s dobrým lekárom.A treba dúfať a mysliet pozitívne, ved naša psychika hrá velkú úlohu tak na to nesmieme zabúdať ved sú aj pekné veci no nie kočky????