Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bourjois - Healthy mix alebo Gosh - X-ceptional wear?

Príspevok v téme: Bourjois - Healthy mix alebo Gosh - X-ceptional wear?
Thalia

Ahojte. Mám takú zmiešanú pleť: v T-zóne mastnú ale na lícach zas úplne suchú plus občasné nedokonalosti. Neviem nájsť make-up, ktorý by mi konečne vyhovoval. Skúšala som už Vichy, Max Factor, LRP, naposledy od Dermacol - Caviar long stay (ten bol super ale nie na môj typ pleti).

Čítala som na make-up od Bourjois a Gosh dobré recenzie. Prosím napísali by ste mi vaše skúsenosti s tymito make-upmi? Myslíte, že by boli vhodné na moju pleť? A pls akú majú kryciu schopnosť a konzistenciu? Sú dlhotrvácne?

Sorry za toľko otázok :-D Snáď mi niekto bude vedieť poradiť :) Vďaka

danielaaa

Lulu a ty mas aky typ pleti? ja som mala doteraz suchsiu az normalnu, ale v poslednej dobe je zmiesana az mastna, takze potrebujem nieco na zmatnenie, rozmyslala som aj nad tym bourjois healty, doteraz som pouzivala gosh penovy, ale ten je na normalnu plet a uz sa po nom lesknem, neviete mi poradit dievcata??

katuša

bash.ka mrzí ma, že som neodpovedala, uplne som na túto tému zabudla. ja mám zmiešaný typ pleti, t zona sa mi leskne a líca suchšie, hlavne v zime. používam gosh x-ceptional wear. kvoli tomu, že som mala suché líca, robili sa mi na nich také podkožné vyrážky a tie som chcela prekryť. skúšala som na to davnejšie v parfumerke aj MF asi všetky, ale ani jeden sa mi nepozdával, teda neprišiel mi pre mna lepší ako tento gosh. bud neprekryl, alebo som sa moc leskla, alebo sa mi nezdala hustota... teraz sa mi ale pleť podstatne zlepšila, kusok sa stale lesknem, ale nemusím nejak extra prekrývať, takže zvažujem tento bourjois alebo gosh natural touch foundation.

prosím ak máte niekto skúsenosti s gosh natural touch foundation, napíšte akú máte skúsenosť!!! :)

danielaaa

Gosh lacna alternativa? podla mna je gosh lepsia kozmetika, nez max factor, povedala by som ze z tej strednej kategorie najlepsia....

bash.ka

ahoj, Katuša, chcela by som sa ta spytat ze aky mas typ pleti ked si spokojna s tym make-upom? a aky ma presny nazov? vdaka. lebo predavacky v parfumerkach mi radia radsej drahsie make-upy od max factor, vraj gosh je taka lacna alternativa,len neviem ci im nejde o peniaze, alebo je to fakt. ale ako vidim ty si s nim nadmieru spokojna:)

sara24

Ahoj,
ja pouzivam bourjois healthy mix, ale myslim, ze je vhodny skor na normalnu plet, lebo je velmi jemny a viac hydratacny ako zmatnujuci, ak potrebujes zmatnit, skusila by som nieco ine..

katuša

ahoj ja používam gosh, už asi sto rokov a neviem si ho vynachváliť, aj ked som ho chcela vymeniť a vyskúšať niečo nové po takom dlhom používaní, urobiť si zmenu..a skúšala som kadejaké vzorky v obchodoch..vždy zostávam verná tomuto makeupu. mám takú pleť ako ty, líca mi nevysušuje a t zonu mi pekne zmatní. (inak hned po nanesení sa mi v t zone kusok leskne,ale po par minutach sa zmatní,tak sa nedaj týmto oklamať. plus ja si dávam aj puder a vydrží mi celučičký deň, a to ja si dosť chytám tvár a tak. konzistnciu má takú akurát..ani velmi riedky ani velmi hustý,mne osobne sa rozotiera velmi dobre. pre mna je tiež doležité dobré krytie a prirodzený efekt, čo pre moju pleť opať tento makup splňa. Odtieňov je niekoľko..ja používam golden..pekne sa prisposobí, a na leto mám asi sunny. samozrejme je dôležité aby si si vyskúšala všetko na sebe. a vôbec sa nehanbi v parfumerke, ja tam vždy naklušem s odličovacím krémom..odmalujem si celé líce, natriem si vzorku,kusok počkám a idem normálne von obzrieť si to :) bourjois som avšak neskúšala,teda neviem ich porovnať. dúfam, že som aspon trošku pomohla :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.