Mam strach takmer zo vsetkeho

Príspevok v téme: Mam strach takmer zo vsetkeho
lenka1806

Mam29 rokov a mam strach asi zo vsetkeho, bojim sa vsetkych chorob si ktore existuju mam z nich panicky strach, mam strach zo smrti. Vzdy ked idem k lekarovi iba na injekciu mi behaju po rozume hrozne myslienky ze aj pri tej injekcii umrem, odpadnem, ze mi daju vzduchovu bublinu do tela. Viem, ze si poviete ze som divna, ale ja uz dakedy ani nevladzem. Najviac sa bojim ed ma nieco boli a hned vidim len to najhorise a tie najzavaznejsie choroby, bojim sa taktiez o svojho manzela a o sovje deticky dve. Co mam robit? Viem, ze by som mala navstivit asi psychiatra. Chceli sme aj tretie babatko, ale bojim sa ze to nezvladnem, ze umrem pocas tehotenstva alebo pri porode. Mam panicky strach zo vsetkeho a uz ani nespavam iba placem a bojim sa a strachujem o seba a moje zdravie a zdravie blizkych lebo chcem byt s nimi stale. Viem, som hodna mozno na psychiatriu ale uz si neviem pomoct stale ma chveje doma a teraz ma uz aj pichava pri srdci a bojim sa vsetkych asi chorob co existuju. Bojim sa bolesti ked mam nejaku bolest tak placem cele dni a dostavam sa do depresii a uzkosti.

misheliiiiik

ja mám tiež takto zo vśetkého strach, stále rozmýšlam nad tým že čo ekďmám nejakú hroznú chorobu, alebo rakovinu alebo take niečo, stále sa bojím že v priebehu dňa (každého) prídem o niekoho z mojich blízkych, že sa niekomu niečo stane, niekedy sa bojím aj isť spať, lebo sa bojím že v noci zomriem... alebo tak :( a potm som zo všetkeho strašne vystresovana