moje telo si so mnou robi co chce

Príspevok v téme: moje telo si so mnou robi co chce
privileg

neviem co sa deje s mojou tvarou.akoby som chradol viac a viac.snazim sa dodrzat zivotospravu.spanok,strava,sport,ziadne drogy.aj tak sa ale kazde rano zobudim a nemozemsa na saeba pozriet do zrkadla.vidim ako sa mi hrozne rychlo vytvaraju kruhy pod ocami a vacky.neznsasam pohlad na sameho seba.pouzivam mnozstvo kremov a serum.mam pocit ze to nepomaha.moja tvar si aj tak robi co chce.nevravim ze to chcem zastavit ale aspon spomalit.jednoducho vyzeram v 25 minimalne na 30.a bojim sa ako to somnou bude v 40tke.uz teraz mam komplex,takze potom asi nebudem schopny vyst na ulicu.poradte mi niekto co mam robit.alebo ci ma vobec niekto rovnaky problem a ako sa snim vysporiadal.dakujem

hmmmmmmmmmmm

privileg,asi mas zle obdobie.a nezabudaj, clovek je v zimnych mesiacoch vycerpanejsi...preto sa mozes zdat sam sebe ze mas unavenu tvar.a ak sa celkovo necitis dobre, zajdi na preventivnu prehliadku,zoberu ti krv avmoc a aspon budes ma t kludmne svedomie,ze si urobil pre seba cosi!mozno si len teraz vsimas veci/intenzivnsjsim pozorovanim/,ktore si si nikedy nevsimol.
netrap sa ak oide o starnutie, na to mas dost casu:-),uzivaj si mladost!

angela85

mozno to neni az take ako tu opisujes. kazdy si vsimame to ako pomaly nam ubuda z mladosti, ale to je prirodzene. kury ani kremy ti nepomozu, ked sa nezacnes mat rad taky aky si. krasa a smrc, ci iskra ide v prvom rade z vnutra