Chut na sex HAK

Príspevok v téme: Chut na sex HAK
xeniaX

Ahojte, chcem sa spytat, ked si dam spravit u gynekologa vsetky testy a predpsie mi HAK " na mieru" ci sa mi aj tak moze prejavit ako nezauduci ucinnok - znizenie chuti na sex. Teraz beriem HAK no lekar mi testy nerobil, takze nevedel ci mi sadne a nejako mi nesadla. Dakujem... A hlavne nechcem prestat brat HAK, chcem nejaku, pri ktorej budem mat na sex chut aj tak... Je to dufam mozne? Lebo kazdy sa tu o HAK vyjadruje ako beznadejnom priapade...

hassy

ako vraví liones, ja som vystriedala 3 druhy HAK a pri každej som bola ako frigídna stará panna. pred mesiacom som ju vysadila, a je mi DOBRE. všeobecne som veselšia, milšia na ľudí, a chuť na sex sa mi pomaly vracia :)

HAK ako antikoncepcia je dobrá už len z toho dôvodu, že ti vezme chuť na sex- nesexuješ - neotehotnieš :D

lionesssssss

xenia, a áno, každý sa tu o HAK vyjadruje ako o beznádejnom prípade, lebo to aj je beznádejný prípad. Sama som HAK užívala 4 roky a vieš ako mi je dobre bez nej? a tá chuť na sex sa nedá porovnať s tým čo bolo keď som užívala HAK... chrániť sa dá aj inak, vyskúšaj aspoň pol roka bez HAK a uvidíš sama...

lionesssssss

milá Xenia. Neexistujú žiadne testy, ktoré by ti dokázali povedať, ktorá HAK ti sadne na mieru a ktorá nie. Maximálne ti môže spraviť pečeňové testy ale tie ti o správnej HAK nepovedia nič - iba toľko, či máš v pohode pečeň a môžeš HAK (akúkoľvek) užívať.

Postup tvojho gynekológa pri predpisovaní bol taký ako postup každého gynekológa, buď rada, že ti HAK nepredpisovala sestrička, lebo aj tak to už funguje. Lekári to robia ako na bežiacom páse...

CHuť na sex znižujú tabletky, ktoré pôsobia priaznivo aj na problematickú pleť (Diane, Minerva, Chloe, Yadine, Yasminelle, Yaz, Jeanine,...) skús niečo, čo nepôsobí na pleť, ale z vlastnej skúsenosti doporučujem vysadiť, ak máš takéto problémy