Problem - zaspavanie

Príspevok v téme: Problem - zaspavanie
lolajaja

ahojte... asi mesiac ma trapi, ze nemozem zaspat (od skuskoveho obdobia-zac. februara), je to dost neprijemne a bojim sa ze sa to nezlepsi a neda sa takto moc fungovat :(
Dneska som bola u lekarky a odmietla mi predpisat lieky na spanie...vraj obvodna nemoze a bude ma musiet poslat odbornikovi(psych., neur.) a to sa jej tiez nejako nechcelo ... Som z toho coraz viac smutna, ked viem, ze zase bude priserna noc ... Mate niekto podobny problem ?

olalika

presne tento isty problem mam aj ja..dopredu sa bojim noci...mam nieco prirodne pomaha to,odkial si?je to prirodny prostriedok ak ta to zaujima ozvi sa na mail -adresa odstránená-

lolajaja

No ja som odchadzala z ambulancie riadne nastvana ... clovek ide hladat pomoc a nedocka sa miesto toho, mi robila nezmyselne vysetrenia co s tym nemaju co spolocne...
Stres zo skoly uz ziaden nie je.. skor uz mam stres z tej noci samotnej..(skratka podvedomie pracuje) neprijemne to je velice...

angela85

no lieky na spanie ti urcite mohla predpisat aj obvodna a tiez ten fypnogen, mojej mame ich predpisuje. ale skor ako sa pustis do toho skus aj inu cestu. mozno nejake prirodne tabletky na spanie. si mlada baba a asi si zo skoly dost vystresovana a trapia ta nejake veci, a mozno si to ani neuvedomujes. skus si najst cas na relaxovanie

Luxury

no to je dobra blbost, ja som sla k obvodnej a povedala som jej ze mam problem so zaspavanim kvoli praci a bez otazok a bez vsetkeho mi predpisala Hypnogen.
Pre recept uz ani nechodim za doktorkou, rovno poviem setricke a ta mi predpise aj dve, tri krabicky...
tapa jedna, by som jej dala.... to su dnes ludia, hruza...