Je krásna, mladá a je milenka môjho manžela

Príspevok v téme: Je krásna, mladá a je milenka môjho manžela
manzelka29

Mám 29 rokov, krásneho syna a donedávna aj perfektného muža. Všetko sa to začalo, keď som stratila prácu a nedokázala som sa zamestnať. Odišla som teda do Čiech, kde tri týždne pracujem, dva som doma. Manžel sa zatial stará o nášho synčeka. Viem, nie veľmi správne riešenie, ale hypotéka za nový byt a leasing za auto nás k tomu donútili. Môj drahý, opustený manželík si zatiaľ našiel milenku. Poznám ju, je krásna, mladá, inteligentná, ambiciózna študentka proti ktorej moje konfekčná veľkosť XXL nemá šancu. Môj manžel bol aj je veľlmi príťažlivý muž a vždy mi tlačil do hlavy, že jemu na kráse nezáleží, vraj som pre neho tá najkrajšia a teraz si nájde výstavný kus. Inak, všetko popiera, zatĺka..Naozaj neviem čo mám robiť, nechcem ho stratiť, sme spolu už 10 rokov, máme všetko spoločné, krásneho syna. Lenže keď sa tá mladá rozhodne, že ho chce iba pre seba, tak som skončila. Mám bojovať??Nestratím tým svoju hrdosť??? Alebo ho poslať za jeho \" kočkou\" a zariadiť si život po svojom??

tpch

Mimochodom, zenaty je tazsia korist ako slobodny. Slobodneho namotas lahko, zenaty ma zenu poskytujucu servis a pohodlie, ktora je mozno este stale aj fresh, takze tam musi bojovat od zaciatku s porovnavanim.

tpch

heh, uz vidim, ako tvoj supersamcek nemoze dychat pod navalom vydajachtivych nadrzanych kuriev tuziacich si ho uchmatnut vylucne pre seba :-D
Chrabra jajka vsetky kurvy odohnala pre istotu, aby nahodou moralne neklesol :-)
Aby si sa prilis nevycerpala...

Tych muzov, ktorym sa zeny lepia na paty, zas nie je take mnozstvo.

jajka001_

zena ktora sa vesia na zenateho je pre mna jednoducho chudera ktora si vybera lahsiu korist ako ist po rovnocennom :) ver tomu ze ja som uz odohnala dost takych kráv čo sa mi lepilo na frajera. on pri tom nemusel robit vobec nic.

tpch

No jasne, ide o to, ci ponukne to, co nedostane doma, cize freshness napriklad :-D
No a medzi prijatim tejto ponuky a jeho charakterom je prakticky nulova vzdialenost.
Isteze, ked zena zisti, ze jej manzelik zahyba, je pre nu osobne unosnejsie hodit vinu na dotycnu zenu, ktora je fresh, ako si pripustit, ze svojim mladatkam vybrala za otca moralneho kriplika.

jajka001_

iste, je to na nom ci odmietne. ale ide o to ze muzi sa lahko nechaju namotat, ak si nejaka zena zaumieni ze ho dostane, tak ma 80percentnu sancu ze ho dostane. aj pri tych vernych.

tpch

jajka, vidno, ze mas nejaky osobny mindrak zo zien mileniek, ktory ti zabranuje pozerat na vec s nadhladom. Ale rozhorcovat sa nad tym nema zmysel, stoji a pada to na charaktere dotycneho samceka.

jajka001_

s milenkami to je skor takto: manzelky su vacsinou hrozne narocne. maju na muza poziadavky. maju sa im venovat, venovat sa rodine, detom, casto svojich muzov kritizuju preto muzom sa nechce plnit povinnosti alebo su manzelky prilis narocne. a objavi sa dievca ktore toho zenateho unaveneho chlapa nekriticky obdivuje. nic od neho nepozaduje. hlta kazde jeho slovo. nestazuje sa mu. a hlavne nic nechce , len sex a drobne darceky. v jej naruci sa fajnovo relaxuje. nemusi mysliet na problemy doma, v praci, s detmi. nejde o to ci ma doma sexy zenu, lebo manzelky casom prestavaju byt sexy bez ohladu na krasu. podstatne na frajerke je to , ze je fresh. nejde o to ci je to kočka.

tpch

jajka, nejako si odporujes. Najprv napises, ze ked sa zena ponukne, tak berie kazdy chlap a teraz, ze normalny chlap nebude mat zaujem o kurvu bez chrbtovej kosti :-)
Takze nakoniec predsa len uznavas, ze je to hlavne na moralnych kvalitach dotycneho samceka, ci si milenku najde, alebo nenajde.