Maturita po novom 2012 a jazyky

Príspevok v téme: Maturita po novom 2012 a jazyky
_andrej_

Ak som na gymnaziu a chcem ist maturovat z 2 jazykov (ten druhy jazyk bude ako stvrty maturitny predmet), tak ako to bude s urovnami? Doteraz, myslim, to bolo tak, ze 1.jazyk si si mohol zvolit vyssiu/nizsiu uroven a 2.jazyk si isiel automaticky z nizsej. Lenze po novom(teda maturita 2012) sa vraj neda zvolit uroven 1.jazyka, vsetci musia mat vyssiu uroven, co potom 2.jazyk, aj ten na vyssej urovni??? Dufam, ze mi to niekto pomoze objasnit, lebo ani na internete som nic nenasiel, oni v tom maju asi sami chaos. DAKUJEM

lost

urcite sa da :)
ja som maturoval zo SJ a AJ :D
ani na jedno som sa takmer nikdy v zivote neucil a dal som to za 3 a 2 :)
ak sa ti teda ten dany jazyk paci
myslim napr aj + nj (+sj) tak neni problem to zvladnut :)

a to ci je alebo nie je v jeden den je podla mna tiez len psychologicka hra..
naucis sa nieco za ten +1 den, napr ked mas 1. v pondelok a 2, jazylk v utorok? :)
urcite nic podstatne...
niekto to ma rad naraz a niekto rovnomerne rozlozene...

ale zase sa tam atura meni? :D:D:D
to sa meni castejsie ako cena rozkov v tescu...

_andrej_

ti to castokrat sami nevedia a podavaju zle informacie... ja dufam, ze mi niekto napise, ako to teda bude a podlozi to nejakou strankou, lebo ja som fakt nic, co sa tyka urovni nenasiel, ak ide o 2. jazyk, ale mam pocit, ze tiez na vyssej

a ta maturita bude v jeden den? 2 jazyky? lebo nikde tiez nevidim 2 terminy, nerozumiem tomu ani za mak

JE TU NIEKTO, KTO UZ MATUROVAT Z DVOCH JAZYKOV? TAK DAJTE SKUSENOSTI, CI SA TO DALO ZVLADNUT, VDAKA :)