Ako dalej koniec vztahu

Príspevok v téme: Ako dalej koniec vztahu
pato666

Ahojte po 3 rokoch sa s priatelka so mnou rozisla neustaleho hadania koly malickostiam ktore sa rozumne daju vyriesit ,ale s jej strany sa to nedalo neustale vyhrazania ked som jej nieco povedal odpoved bola najdi si inu ked sa ti nieco nepaci namne. Su uz 2 mesiace stale myslim nanu spavame stale spolu je to krasne povedala ze to zo zviku ale povedala ze uz nic neciti ze sa uz kumne nevrati zacala si pisat s nejakym chalanom ktori ju chce.neviem nanu prestat myslet strasne ju lubim vela krat som ju prosil ale ona nereaguje este viac mi ublizuje ked zistujem ze si hlada druheho po 2 mesiacoch neviem co mam robit stale ju otravujem ..

goccia

pato, toto uz skoncilo a musis sa od nej odputat. tak rob veci, ktore ti v tom pomozu. naozaj ona uz o teba nestoji a ani nebude. ukonci stretnutia s nou a prestan sa orientovat smerom na nu. orientuj sa smerom dopredu, ale uz bez nej. toto si musi kazdy pretrpiet, nikto ti neporadi, ako to zvladnut. nakoniec to zvladnes, len to treba vydrzat, boli to a stoji to vela sil.