Wobenzym a kojenie

AdamKrt

Na zlepsenie hojenia - urcite vyssia davka enzymov. Prirodne ich mas - mozes si davat napr. ananas, papaja, jablko, kiwi, banan...

Okrem toho hojenie zlepsuju vyssie davky vitaminu C. Ten je dobre kombinovat este so Zinkom, Selenom, Horcikom, vitamni E a betakaroten.

Okrem toho, rana sa da osetrovat tiez roznymi sposobmi. Napr. omyvanie repikovym cajikom /ked uz su stehy prec/.

Po operacii ran odporucaju chirurgovia natierat ranu napr. heparoid gelom, ci heparinom, alebo nieco podobne. Zacervenanie jazvy otom mizne rychlejsie. Ale pri tychto kremoch je dobre poradit sa, aky vplyv to ma na kojenie...

netehulka

Hej, ale ja sa pytam pocas kojenia, nie tehotnosti. Alebo otazka, aky este iny pripravok je vhodny na rychlejsie hojenie a rekonvalescenciu po cisarskom.

RNG

Telo vyraba enzymi, aby sme mohli travit a cistit si telo cely cas. Pankreaticke enzymu su ich cast.Kto ich ma malo si ich musi doplnat, inac ma rozne zdravotne problemy.Niet ziadneho dovodu, aby nemohli tehotne zeny brat enzymi, predsa to by im zakazali jest aj ananas, aj surove ovocne a zeleninove stavy a podobne.
Stary Wobenzyme je aj tak slabucky, novsia formula Wobenzyme N je konecne aspon trochu silnejsia, hoci daleko od spickovych