Choroba s povolania

Príspevok v téme: Choroba s povolania
rasto

Chcel by som pridat jednu vlastnu skusenost.Bol som zamestnany na pozicii hlavny fakturant na chranenom pracovisku , kde sa mi stala choroba (kubitalneho kanala ) ktory mi bol operovany a po prehodnoteni mi nebola uznana choroba s povolania . Podla vyjadrenia lekara to mohlo byt sposobene nadmernym pretazenim ale nemuselo .

did

Povolaní je milion ale viete si predstaviť že robite nejaké takto pracovnik.sk namáhavé a psychicky a fyzicky náročne? Totot nie je sranda,a ja osobne neviem ako by som ttakéto povolanie zvládala, jeden veľký obdiv odo mňa

Michal Michal

Dobrý deň. Viete mi poradiť . Môže byť priznaná choroba z povolania keď som živnostník brusníc sklá. Ďakujem

DlVERGENCIA

lujso
a na čo si dal vypoved? teraz mozes ist akurat tak na lamparen... mal si tahať pn , riešiť cez "pracovne lekarstvo" prípadne vypoved zo zdravotnych dovodov kde by ti patrilo odskodne vo vyske jedneho mesacneho platu....

lujso

zdravim chcel by som sa spytat ci je, alebo sa rata medzi chorobu s povolania aj poskodenie chrbtice pri vikone v praci postupne za dobu 12rokov z podmienkami v starych halach kde neustale prefukovalo s pod strechy stale prievany v lete horko v zime zima pri burke staleho zatekania prechadzal som serie zapalov az v poslednom case som ostal 3 mesiace na marodke s chrbticou co som nemohol ani chodit a zistili mi na ct. vysunutu platnicku na 1 cm dal som vypoved a chcem sa spytat ci to moze byt z prace a ci mam narok na odskodnenie a ak hej tak aky by bol postup... dakujem

paladin

Keď mám uznanú chorobu z povolania aký je ďalší postup na koho sa mám obrátiť aby som získal finančné odškodnenie poraďte niekto dopredu ďakujem

kazo

dobry,chcel by som poradit ako mam postupovat,na pracovnom lekarstve mi zistili chorobu z povolania vazoneurozu.pracujem 22 rokov ako pilcik,z toho poslednych 7 rokov na zivnost.

mirino1

dobrý den chcem saopýtat prcujem v Bani A na Tuneloch už 21rokov a mam problemi z očami slzaveju mi,kmiti su horšie ,zle vydím, neda sa mi sustredit stale na jedno miesto lebo ma začne boliet hlava ale tak hrozne ako by ju malo odtrhnut a prechadza to do oči a krčnej chrbtice až trpnutie ruk,chem sa opýtat či to ma niečo spoločne s MINERSKYMI pracami v popdzemi alebo nie jedna sa mi hlavne o oči............nemôže to byt Nystagmus prosim poradte mi Dakujem

mirino1

dobrý den chcem saopýtat prcujem v Bani A na Tuneloch už 21rokov a mam problemi z očami slzaveju mi,kmiti su horšie ,zle vydím, neda sa mi sustredit stale na jedno miesto lebo ma začne boliet hlava ale tak hrozne ako by ju malo odtrhnut a prechadza to do oči a krčnej chrbtice až trpnutie ruk,chem sa opýtat či to ma niečo spoločne s MINERSKYMI pracami v popdzemi alebo nie jedna sa mi hlavne o oči............nemôže to byt Nystagmus prosim poradte mi Dakujem