Odfarbovanie vlasov

Príspevok v téme: Odfarbovanie vlasov
fatra

farbila som si vlasy pallette farbou vlasy mam tmavo hnede stahovala som ich doma s peroxidom.(6percentnym)chcela by som svetlo hnedu no len korienky mam taku pekne svetlo hnedu stred vlasov tmavy a konce svetle.stahovala som uz asi 4 krat a bojim sa ze mi to zas nic nestiahne.mam pouzit silnejsi peroxid?to ze znicim vlasy si uvedomujem ale ked inak nejde.skusala som stahovat este raz len ofinu a vobes mi to nezosvetlilo mozno o trochu a skoro vobec to nevidno.

lyd

Nevedela som sa zbaviť čiernych koncov. Chcela som gaštanovú farbu
Objednala som sa ku kaderníčke a odfarbovala mi vlasy nejakou šetrnou maglajzinou. vôbec mi yie vlasy neodfarbilo. Nahnevala som sa išla si kúpiť blond farbu ( ZOSVETLUJÚCU) Palette a nafarbila som sa doma :-D s mamou sme skúšali či by to nechytilo lepšie v alobale a chytilo :-D ak to skúsite vy dajte si všetky zafarbené vlasy do alobalu a nie len časť :-D
Svojich čiernych končekov som sa zbavila a nemám ani zničené vlasy :-D

vieeees

Ka so uz rol nefarbim ziadnym tonovac samponom vlasy mi odrasyli a dala som si este effesor a este viac mizosvetlili ale aj tak mam tetaz takemedzi hnedou a cietnou tmavopopolavosive ziadna velka zmena.pohravam sa s myslienkou peroxidova blind tak nad celi vycesat nejaky melir neviem lebo mam trochu tmavsu plet a neviem aby to v lete nevyzerali zle.do buduceho leta niv si s nimi nebudem farbit takze nufu dva roky brz farby tera neviem ci mam byt blindina?aj by som sa dala na to nahovorit ale co ma blokiuje ze rychlo mu radtu vlasy a pri korenoch moje dost tmave vlady by som di musela dookila odfarbovat a potom ma napadlo ze mozno do 5rokov uz uplne zosivnem a potom uz mozem byt blondinka.nechcela by som si vkuse kazdy mesiac tmave korienky odfarbovat to nechcem.

danča

ahoj, ja by som chcela prejsť z červenej na oranžovú... len neviem ako a ku kaderníčke nechcem ísť... poradí mi niekto?

Tina47

dievčatá a neviete mi poradiť nejaký dobrý salón kde by mi stiahli moju čiernu farbu? pôvodnu mam svetlo hnedu a už sa chcem navždy zbaviť čiernej. Ale farbím si vlasy už asi 6 rokov:(
Prosím, ja kaderníčkam veľmi nedôverujem a moja kaderníčka mi povedala že budem mať veľmi zničené vlasy že ona mi urobí len melír alebo mám počkať kým mi odrastú - lenže to by vyzeralo katastrofálne.
Najlepšie by bolo niekde nejaké kaderníctvo na východe...Košice, Michalovce, Humenné - proste kdekoľvek....

wrrrr

farbila som si vlasy blondavým šamponom palette! .. mala som to 30 min! a chytilo mi to na fialovo čo mam urobiť ? :O :(