Odfarbovanie vlasov

Príspevok v téme: Odfarbovanie vlasov
fatra

farbila som si vlasy pallette farbou vlasy mam tmavo hnede stahovala som ich doma s peroxidom.(6percentnym)chcela by som svetlo hnedu no len korienky mam taku pekne svetlo hnedu stred vlasov tmavy a konce svetle.stahovala som uz asi 4 krat a bojim sa ze mi to zas nic nestiahne.mam pouzit silnejsi peroxid?to ze znicim vlasy si uvedomujem ale ked inak nejde.skusala som stahovat este raz len ofinu a vobes mi to nezosvetlilo mozno o trochu a skoro vobec to nevidno.

jankaaaaaaa

ziadna kadernicka ti nepovie ze palette chytaju na tmavo, to len zakaznicky co si nevedia kupit spravny odtien na svoje vlasy sa vyhovaraju nato ze chytaju farby na tmavo.. mne palette nikdy na tmavsie ako som chcela nechytila. totizto viem si vybrat spravny odtien

katka_a

kazda kadernicka vam potvrdi , ze farby aj sampony od palette chytaju strasne na tmavo , a vsetky hnede otiene na cierno . ja sama som spravila chybu ze som si hnedy sampon dala a pol roka som cakala , ze sa vyzmyva a nedockala som sa :( preto som isla kadernicke na zosvetlenie vlasov , prisla som s ciernymi a odisla s bledo hnedymi , dokonca som bola prekvapena aj z ceny 30 eur , takze spokojnost najvacsia . urcite by som si nerobila zosvetlenie doma !!! drzim palce

Synesthesia

Devy, ak chcete z čiernej alebo tmavej veľmi svetlú, choďte ku kaderníčke. Nebudete ľutovať. Ja som sa niekoľko rokov farbila na čierno a teraz mám popolavú blond. Stačili k tomu dve návštevy u kaderníčky...žiadny čistý peroxid ani nežiadúci oranžový či žltý efekt, ale jednoduché pranie farby pomocou hustej modrej zmesy. Vlasy nezničené a požadovaný odtieň splnený. Procedúra stojí od 40 eur, záleží od dĺžky vlasov.Dobrý pomocník na neutralizáciu na ešte intenzívnejšie vyblednutie odtienu je silver shampoo, ktorý neutralizuje žlté odtiene vo nabledo farbených vlasoch.

fatra

to skvor nejaku stredne plavu ale mne sa to zdalo az prliz svetle,tak asi budem tmava.Snad sa to aspon trocha vymije.
Ja som chcela asi nejaku taku farbu:

www.imdb.com

fatra

nevidim rozdiel aby orechova hneda bola svetlejsia od svetlo hnedej rozdiel je asi v tom ,ze v orechovej je nejaky medeny alebo cerveny pigment,ktori ja nechcem.

jankaaaaaaa

tak s tym si mala ratat ze na odfarbene vlasy chytaju farby intenzivnejsie, ale vymyvaju sa rychlo. a este ked si si dala len sampon tak to isto pojde rychlo dole. tak o tyzden si daj normalnu permanetnu farbu ale nejaku uplne svetlo hnedu alebo spinavo blond

fatra

no vcera som to stiahla aj s tym praskom,mala som vlasy flakate.zafarbila som ich svetlou hnedou farbou od pallete color sampon a mam ich naspat a ete tmavsie,skoro ako cierna:((( peroxid aj s praskom som kupila v kadernich potrebach.
janka no keby ze sa vymije tak som rada nemam taky pocit.dnes som umyvala vlasy uz dvakrat.zajtra umyjem zas alebo neviem co mam robyt:(((