Ako zistim, ze som pripravena mat dieta?

sipurka

Ja mam 4rocny vztah.A moj priatel chce dieta,ale ja nie.Myslim,ze ani nebudem chcet,bojim sa vsak ze preto stratim,cloveka ktoreho milujem.Len dieta je uz na cely zivot,tak neviem ...??

nicka

diki baby, dost ste ma povzbudili, lebo uz som zacala mat pocit ze nie som ok...aspon podla niektorych-ludia mi tlacia do hlavy ze som detinska a mam sa nad sebou zamysliet a podobne, ja viem ze deti chcem(dokonca by som si rada aj nejake adoptovala)ale neskor , tak okolo 30-ky, este sa na to necitim, chcem dokoncit druhy magistersky a mozno ist na doktorantsky a zacat nejaku karieru a mat pocit ze som nieco dosiahla nez sa usadim, je na tom nieco zle?

Ve

na niekoho to nepríde nikdy, ja to rešpektujem, doba nás tlačí rodiť, ale sorry, ak raz niekto nechce, netreba mu tlačiť kaleráby typu: už je čas, a podobne

preto ked tu čítam príspevky ako: už je najvyšší čas, je mi smutno z toho, ako je niekto nastavený

ratherkillme

U mna to je asi tym, ze som materialisticky zamerany clovek a egoista. Teda myslim si to potom, co som skusala analyzovat, preco mam deti doslova odpudzuju :)

mataBB

nicka som na tom podobne, s tym rozdielom, ze ja vazny vztah mam..ale zas vsetky moje kamosky su na tom rovnako, tak neviem ci sa navzajom ovplyvnujeme..a ani nikto z mojich znamych rovesnikov dieta nema

ratherkillme

nicka, ja som na tom presne tak isto ako ty. Po detoch absolutne netuzim. Ale vazny vztah mam uz styri roky. Viem, ze je to ten pravy, ale deti neprichadzaju u mna do uvahy.

nicka

oh...ked citam vase prispevky mna napada ina otazka-nie som ja potom este strasne nevyburene decko?az prilis na svoj vek? o chvilku mam 25 a na deti ani nemyslim-kamosi okolo mna maju deti(niektori)alebo sa idu brat a mna to ani nenapada-mozno preto ze som este nikdy nemala vazny vztah...alebo som skratka mimo...:(

mataBB

madona tie zrazeniny je vystelka maternice, maternica sa pripravuje na uhniezdenie vajicka, ked nedojde k oplodneniu vajicka tak sa odlupuje a teda pride menzes, spolu s menstruacnou krvou odchadza aj nadbytocna vystelka maternice...a takto je to kazdy mesiac dookola

je to normalne a bezne a nie je to ziadna vada

Madona

Dobry den .Chcem sa spytat preco,ked mam menstruaciu prvy a druhy den pri sprchovani vypadnu zo mna vacsie zrazeniny a aj mensie .Uz to mavam dlhsie======mam ist s tym ku svojmu gynekologovi.Chceli by sme babo====nedari sa mi otehotniet pri nepravidelnom cykle,kedze uz mame dcerku 3rocnu tak by sme radi druhe, pred dcerkou som uzivala pol roka antikoncepciu tak potom som otehotnela po pol roku.Uzivala som v january antibiotika a po nich som sa liecila s tabletkami Nystatin-cipky na vkladanie.Dakujem.S pozdravom Koperova Zuzana

tehulka23

Tak ja som monentalne v ocakavani a mozem povedat, ako to bolo u mna. Asi 3-4mesiace po svadbe sme si povedali, ze preco to neskusit, ved aj tam v dnesnej dobe sa nepodari otehotniet hned na prvy sup. Nepripadala som si nejako velmi pripravena, aj ked som dieta urcite chcela. Obaja mame 29rokov, tak uz aj najvysii cas. Vsetko sa zmenilo po tom, ako sa nam v podstate hned podarilo otehotniet. Som uplne stastna, velmi sa na babo tesime, bude to chlapcek, uz som v 5tom mesiaci. Napriek tomu, ze predtym som si nepripadala nejak extra pripravena teda myslim psychicky, tak verim, ze ked ten maly zazrak pride, budem dumat, coho som sa vlastne tak bala a skoda, ze k do nasho zivota neprisiel uz skor a ako sme mohli tak dlho bez neho byt. Neviem, ci su to hormony, ale naozaj tehotenstvo tvoj postoj zmeni, teda malo by a budes citis, ze je vsetko ako ma byt. Teda aspon u nas je to tak a nemozme byt stastnejsi. Predtym, ked sa ma niekto pytal, kedy chceme babo, tak este aj ta otazka mi pripadala taka vzdialena a nevedela som si seba predstavit ako mamu. Ale uz sa toho naozaj neviem dockat. Drzim palce. Nie vsetko v zivote sa da uplne naplanovat, verim, ze niektore veci si zivot zariadi sam. vela ludi, kym im konecne dojde, ze su pripraveni, tak uz ani nemozu otehotniet a niektori sa psychicky pripraveni necitia nikdy. Podla mna neexistuje ten uplne spravny moment, kedy ano a kedy nie, to sa neda az tak nacasovat.