mám zájsť k lekárovi??

Príspevok v téme: mám zájsť k lekárovi??
nikustek28

ahojte...mám taký problém...jednoducho sa mi nechce ísť na velkú potrebu...nie že by som nemohla alebo niečo podobné...ale ja nemám potrebu..už je to tak asi týždeň...a neviem či mám zájsť k lekárovi alebo použiť nejaké preháňadlo alebo niečo podobné...neviete mi niekto poradiť?...dakujem...

watermelon

susene slivky namocene na noc vo vode, olus vypit aj tu vodu. mozes aj lanove semiacka namocene vo vode, zapit vela vodou. zvysit rapidne prijem suroveho ovocia a zeleniny.

hammel

Máte určite zápchu a ešte k tomu týždňovú tak to je nebezpečné lebo toxíny sa nemajú ako vylúčiť a prechádzajú do krvi. Skúste vyskúšať ráno na lačno pol litra čerstvo odšťavenej jablkovej štávy a malo by to s vami hádam pohnúť a ak nie tak vypite pohár slanej vody tá vás donúti ísť na záchod a ak nie tak je to znamenie, že máte poriadne usadené hrubé črevo.

guissepe

ja by som na tvojom mieste vypil každú hodinu 0,5l vody a dával by som si trikrát denne spirulínu za malú lyžičku - urychľuje trávenie....horálka je dobrá :D povie že mlaa to isté ale nepovie čo ju z toho dostalo :D

horalka77764

ja som mala to iste...tyzden som nebola na velkej..a uz ma zacalo pichat v bruchu tak som isla na pohotovost..a som sa bala ze mi tam vynadaju ze naco ich s takymto niecim otravujem,a naopak, vynadali mi ze co som neprisla skor, ze to neni sranda...

soffa

pockaj este tyzden,mozno ti potom praskne crevo...ty nevies ze je to nebezpecne!!!ak normalne prijimas potravu,tak niekde musi ist z teba von