Stale chora!

Príspevok v téme: Stale chora!
Kassandra

Zdravim Vas vsetkych.Ma tu niekto podobny problem ako ja?Som uz celu zimu neustale chora.Bolia ma svaly,mam nadchu,kasel,som unavena a vycerpana.

Pred tromi tyzdnami som prekonala chripku,ale lekar mi nedal ATB.Dnes som mala opat teplotu,bolest svalov a klbov,nadcha,unava,bolest oci,kasel.

Co to moze byt?

akinom007

elsa/ zial je to tak..mne tiez moja doktorka vyter z hrdla spravila az potom co som ju niekolkokrat o to prosila.
Necahpem ako moze potom nieco vhodne predpisat ked presne nevie o aku bakteriu ide, pohladom to nezisti..rozhodne

Kassandra

Ja HAK neberiem,to asi nebude problem.

Ano,skusim sa spytat,ake mi vie urobit vysetreniaa,lebo takto sa neda normalne zit.

elsa5.5

kasandra,normálne si to vyžiadaj ako vyšetrenie,aj mne robila výter z hrdla až po nejakej dobe a že to nič nie je baktérie....,,čo ti poviem ako je nejaký vírus tak som medzi prvými,máš na to nárok zdravotné máš platené no musíš ju otravovať je to dosť smutné že v dnešnej dobe je takáto neochota..

akinom007

No mozes mat znizenu imunitu uz aj z toho ak beries casto antibiotika.
A este ti dam jednu otazku, Hak nahodou neberies? Hak znizuje imunitu. U mna 4 roky bolo ok a potom posledny rok som bola neustale chora, raz chripka potom anigina, pritom testy na imunologii som mala ok.
Kamoska tiez 5 rokov s Hak vsekto ok, no posledne 2 roky stale chora, tiez absolvovala vsetky mozne vysetrenia a kazdy druhy mesica cca nevysvetlitelne teploty 37,5-38 ..

Laura22

Matka ale ved vieme obe,preco predpisuju aj lieky co nemusia...:-)

Ja beriem HAK,aj som pisala,ze som uvazovala uz aj nad tymto,lenze ja zas HAK brat musim...:-(

akinom007

No mozes mat znizenu imunitu uz aj z toho ak beries casto antibiotika.
A este ti dam jednu otazku, Hak nahodou neberies? Hak znizuje imunitu. U mna 4 roky bolo ok a potom posledny rok som bola neustale chora, raz chripka potom anigina, pritom testy na imunologii som mala ok.
Kamoska tiez 5 rokov s Hak vsekto ok, no posledne 2 roky stale chora, tiez absolvovala vsetky mozne vysetrenia a kazdy druhy mesica cca nevysvetlitelne teploty 37,5-38 ..

mataBB

laura ved toto presne aj mna mrzi..tu si kazdy mysli ze atb je vseholiek a nasi lekari to predpisuju jak keby sa pretekali ze kto toho predpise viac..

a pritom su len na bakterialne infekcie, aj to nie na vsetky

ved podla statistik sme inac jeden z narodov v europe, ktory konzumuje najviac lieciv...sak je to aj vidiet

Laura22

Mna len mrzi,ze kto sa aspon troska nevyzna,tak ma smolu...Nasadia mu ATB a je vybaveny...A este si mysli,ako dobre obisiel.

Mimochodom,obvodni lekari by uz mali robit CRP vysetrenia,Kassandra spytaj sa na to tvojho lekara.

Ja vzdy ked mozem,davam si robit krvne testy aj ine vysetrenia.Preventivne.Clovek nikdy nevie...