Neviem co si mam mysliet....

Príspevok v téme: Neviem co si mam mysliet....
diana :)

Kedze na tejto stranke sa nachadza celkom dost rozumny, inteligentnych a uprimnych ludi ktory s radostou napisu svoje nazory rozhodla som sa napisat tento prispevok..Spoznala som sa s jednycm chalanom pred mesiacom ... dost casto sme si pisali...ale ja som k nemu vysielala signaly ze nemam o neho zaujme... aj ked podvedome som tuzila po tom aby ma stale balil...ano poviete si jezis zmyslanie niektorych bab je fakt na ..... :)ale to je teraz nepodstatne... zacal mi chybat tak som sa mu ozvala prostrednictvom smsky... na ktoru mi bohuzial neodpisal... co si o tom myslite? ked vas niekto upelivo bali a potom sa nato vykasle?.... ze uz vazne nema zaujme nieco riesit?...vopred dakujem za vsetky napisane odpovede...

dilemná

co dodat kazda tu ma pravdu :)niekedy je lepsie dat aspon trocha nepriamo najavo ze ti nie je uplne lahostajny :) a ako sa hovori ked muzi lovia, zeny zvadzaju :)

dilemná

co dodat kazda tu ma pravdu :)niekedy je lepsie dat aspon trocha nepriamo najavo ze ti nie je uplne lahostajny :) a ako sa hovori ked muzi lovia, zeny zvadzaju :)

elsa5.5

diana,takže ty si ho v podstate odmietala a teraz sa čuduješ,možno si sa až príliš hrala na nedobytnú,možno ti niečo na ňom prekáža tak si sa riadila rozumom a dávala si najavo nezáujem chalana to prestalo baviť sa ti doprosovať,jeho záujem sa už vytratil...

jajka001_

no, vezmi si to z jeho strany. balis, balis, nic, chalan sa z toho tesi a tebe ani omrvinku nehodi. tak sa na to vykasles. chalan ti zrazu napise. co si mas o tom mysliet? asi ze mu chyba tvoja pozornost a potrebuje ju aby si zvysoval svoje ego. nejde mu o teba. odpovies mu?

vera9

Diana..to sa bohužiaľ niekedy stáva..my ženy sme zvláštne osoby..vždy hovoríme opačne ako myslíme :)..muži to bohužiaľ nie vždy správne chápu a tak sa potom stávajú takéto veci..myslím, že v tvojej situácii asi nič nenarobíš..proste chlapa neprinútiš, musí si sám uvedomiť, že aj ty mu chýbaš..(: