Krabičková dieta

0vecka

xixixi pocitanie kalorii nieje ziaden blud a ak je niekto lenivy si to sam pocitat tak je to imho dobry napad.... ale fakt je ze stacilo by zobrat kalkuacku vsetko kupovat a pocitat....

Lujjzaa

Ja teraz beriem od Pohodlnej diety a super. Mozem len pochvalit. Super jedlo aj pristup. Zatial za prvy tyzden - 2 kg :)

petrikpetrik

Pre mna vyhrala tiez Pohodlna-dieta.sk. Pred rokom som bral od inej firmy a potom som vyskusal Pohodlnu-dietu. Je naozaj velmi pohodlna, chutna. Vela sportujem a chudnut nepotrebujem, preto mam program na klasicke stravovanie a nie chudnutie. Chlapci na rozvoze aj personal su velmi mily a vzdy mi vyhoveju ak potrebujem od nich laskavost.
Fandim im v tom co robia lebo je vidiet ze to robia hlavne pre ludi.

krabicka

mne sa osvedčilo stravovanie s "krabičkovou dietou" od firmy fitness food menu -> » -odkaz odstránený-...

Spolupracujú s nutričnými poradcami, takže to nie je dieta ako taká, ale skôr zdravé stravovanie a pomôžu nastaviť jedálniček podľa cieľa, aký si zvolíte (schudnúť, udržať hmotnosť, nabrať svaly...)...jedlá sú pestré a veľmi chutné, naozaj odporúčam aspoň vyskúšať :)

dorottkka

Na zaklade vasich recenzii som zacala s dietou od Pohodlna-dieta.sk . Odoberam jedlo 3 tyzden. Ked som si jedlo objednala tak som sa trocha bala co to vlastne je. Teraz sa vsak velmi tesim na kazdy den, ake mi pride jedlo na dalsi den. Jedla su uzasne, velmi chutne, naozaj sa tesim na kazdy jeden den ked sa blizi cas jedla :) zatial som zhodila 2kg a s dietkou pokracujem nadalej. Odporucam. :)

xixixi

ja s udivom zasnem ze ste zeny take naivne a ako mozte podlahnut tymto bludom ja vzdy ked som potreboval schudnut 5-6kg vzdy beznou normalnou stravou to slo a sportom..ako mozte na ten blud vyhodit peniaze.alebo paleo dieta dalsi nezmysel vynechat tak hodnotne strukoviny alebi jedna pani schudla ale uz tri roky nejedla chlieb a dalsia ceska hrrecka ked sa jej spytali ako si udrzuje postavu tak odpovedala uz 10rokov nejedla bravcove maso.Ved to su take hluposti.Da sa schudnut beznou domacou varenou stravou ale v normalnom mnoztve s tym ze z nicoho neduplujte a to vobec nemusi ist o dietnu ale normalnu stravu varenu s ty ze len jeden tanier si date.Ak pridate denne sport po dobu roka krasne schudnete bez tychto nezmyslov ako delena strava a podobne bludy.ja takymto sposobom chudnem a funguje to.normalne kombinacie jedal ako zemuaky ci ryza s masom a beznu stravu len s tym rozdielo ze s nicoho nejedzte duplu.vylucene aby ste neschudli.Miro vesely je jedina normalna cesta.