Prehliadka v 15

lolman

marek neboj sa budem mat 15 ale moj spoluziak bol a povedal ze mu robila vsetko co uz aj odznelo aj chytala pindika a ak mas traumu z toho ze ti ho bude chytat doktor tak to maj nastastie ja mam doktorku

skúsený

ked som mal tolko rokov kolko ty tiež som sa bal čo mi bude doktor robiť ale obavy boli zbytočné prišiel som tam aj z močom raňajším potom ma zvážili, odmerali, potom kontrolovali zrak, merali krvný tlak to všetko robila sestrička tak som šiel za doktorom povedal nech sa vyzlečiem do pol pása pozrel mi na chrbticu ako každu prehliadku mi povedal že sa hrbím potom som si ľahol na to lehátko a kontroloval mi brucho a na genitalie sa ani nemrkol a ani sa nepýtal ale to všetko bolo u môjho doktora tvoj to možno bde robiť inak ale ja som to mal tak

svako

sice to bolo uz davno a casy sa zmenit mohli, ale pindika ti chytat bude... prehmata ti vajciska, stiahne predkozku a poobzera zalud... je to preventivka, takze aj pohlavne organy by mala skontrolovat...
a este zabudli povedat, ze ti vezme krv...

lulubiop

marek : áno oni si z teba robili srandu , lenže ja NIE !! ... a nechapem ako si tomu mohol uveriť .. ja mám tiež len 15 :)) ...
ale tak ze si tomuto nepochopil .. a posledne dve príspevky su pravdivé , ak to potrebujes pocuť

dr.sova

prehliadka v 15-ich nie je nič hrozné, lekárka ťa popočúva, zmerajú ti tlak, skontrolujú zrak - budeš čítať, odmerajú ťa a odvážia, spýtajú sa, či máš nejaké problémy a museli sme priniesť raňajší moč, dcéra bola pred mesiacom, takže kľud

mate59

neboj,nebude ti robiť nič zlé, všetko to prežiješ v pohode a pindíka ti chytať nebude.Odváži, zmeria, počuvne dýchanie, tlak odmeria, popýta sa, či nemáš nejaké problémy, hotovo.

lulubiop

marek ??? :D to si snád robíš srandu ??? .. ty swi fakt robís srandu , alebo si retardatee !! :D OMG !!! dnešna mladež