Metóda RUŠ

Príspevok v téme: Metóda RUŠ
denda2221

Prosim vás, vedel by mi niekto poradiť alebo povedať, či naozaj metóda RUŠ vás zbaví všetkých problémov, či psychických alebo fyzických.

Nepoznám osobne nikoho kto by prešiel touto formou zbavenia sa čohokolvek. Chcem vlastne zistiť či mi to naozaj pomôže, lebo ja mám panický strach z tmy a oni mi povedali, že každý problém sa dá vyriešiť do 4 hodín! NEUVERITEĹNÉ!!!

Neviem, či mám alebo nemám tomu veriť?

Bola by som velmi povďačná za každú odpoveď a hlavne tým ktorý majú s tým skúsenosti, či to je naozaj pravda.

Ďakujem :o)

Peter Dd

Zdravim,
mne ta metoda velmi pomohla. Chvilkami je velmi neprijemna s tym opakovanim mate pocit ze znova prezivate vsetky zle emocie ktore tam su hlboko zakorenene ale ked pocuvate terapeuta a spravite co treba vysledok stoji za to. Za asi 3h mi padol obrovsky kamen zo srdca, ktory mi 20 rokov nedal dychat. Potom treba mat ujasn co chcete
Skoda len ze som pri stahovani stratil kontakt, ani na internete ho neviem najst, bolo to niekde pri Trnave. Keby som zase potreboval urcite zopakujem aj u ineho terapeuta/ky

alfa33

Mám absolvovanú Ruš 1,2,3 a je to to najhoršie zlo, ktoré som v živote stretla. Ak chcete mať totálne rozhodenú psychiku a žiť v ilúziách - tak len do toho. Negatívnych odoziev na nete príliš nenájdete. Ak sa vám niečo na ruške alebo Karlíkovi nepáči tak si to vyrušte. Stáva sa z vás človek bez duše. Pre pokročilých rušákov je však duša iba ,,mája". Všetko zlo, ktoré vidíte vonku je vo vás - a tak rušíte o dušu - až napokon nič necítite. Všetky ,,ezo" metódy sú o tom istom. Pochádzajú z východných náboženstiev - nakoniec aj Karlíka - tam osvietilo. Ale ako skúsenosť - ako odolávať klamstvám dnešnej doby to bolo super. Nikto nič lepšie ako placebo nevymyslel.

ramiko

Dobrý deň. Bol som u troch terapeutov,dokonca v Prahe u Karla Nejedlého,žiadny zázrak,ak sa niečo zmenilo, tak nič/po zdravotnej stránke/,ale ľahší som o niekoľko stoviek eur.Je to ...

Moireal

Ja som si dala robit akoze SRT na dialku a boli to vyhodene peniaze. Ked uz, tak radsej nazivo, ale v zahranici taketo srandy stoja obrovske peniaze. Ludia su schopni zarabat pomaly aj na vlastnych exkrementoch...

HackerSK

Ahojte, mozete mi poslat aj nejake kontaktné údaje na dobrého terapeuta s ktorým máte dobré skúsenosti ? Ďakujem

HackerSK

Ahojte, mozete mi poslat aj nejake kontaktné údaje na dobrého terapeuta s ktorým máte dobré skúsenosti ? Ďakujem

HackerSK

Ahojte, mozete mi poslat aj nejake kontaktné údaje na dobrého terapeuta s ktorým máte dobré skúsenosti ? Ďakujem