Metóda RUŠ

Príspevok v téme: Metóda RUŠ
denda2221

Prosim vás, vedel by mi niekto poradiť alebo povedať, či naozaj metóda RUŠ vás zbaví všetkých problémov, či psychických alebo fyzických.

Nepoznám osobne nikoho kto by prešiel touto formou zbavenia sa čohokolvek. Chcem vlastne zistiť či mi to naozaj pomôže, lebo ja mám panický strach z tmy a oni mi povedali, že každý problém sa dá vyriešiť do 4 hodín! NEUVERITEĹNÉ!!!

Neviem, či mám alebo nemám tomu veriť?

Bola by som velmi povďačná za každú odpoveď a hlavne tým ktorý majú s tým skúsenosti, či to je naozaj pravda.

Ďakujem :o)

polinezia

áno, zdá sa to byť neuveriteľné, ale
"TAK TO JE"!!!

pár minút, pár hodín ... a nerozprávaš celé príbehy a situácie ako u psychológa a milionkrát dokola dokolečka to isté rozoberáte a on len počúva a počúva a nakoniec Ti predpíše antidepresíva..., metódou RUŠ vymenovávaš len negatívne myšlienky..... a tie následne čistíš!!!

Rýchlovka!!! Čím skor je to z Teba von, tým rýchlejšie skončíte!!!

polinezia

Ahojte všetci :-D

Mám osobnú skúsenosť s terapiou RUŠ... napr. zbavila som sa strachu z tmy za nie viac ako 10 minút :-D a v čom bol problém? spomienka z detstva, ktorá sa mi vryla do podvedomia a vyvolávala tieto pocity. Program sme vyčistili a nemám problém s tmou!!!
Absolvovala som seminár terapie RUŠ a bolo krásne vidieť ako sa účastníkom za pár minút, niektorým za hodinku za dve vyčisťujú negatívne myšlienky, ako sa zbavujú zlých programov... bolo úžasné sledovať ako tí ľudia reagovali po terapii, ako sa im zmenila mimika a reč tela... boli pokojnejší, vyrovnanejší...usmievali sa, JEDNODUCHO BOLI ŠŤASTNÍ. A čo je výhodou, po terapii sa dokáže človek čistiť aj sám... nemusí to byť absolútne za prítomnosti terapeuta :-D
Mne sa absolútne zmenil život k NAJSAMLEPŚIEMU!!!

efe

mne terapeutka povedala, že to je neustála práca na sebe, čiže problém ťa na chvíľu opustí ale po určitom čase treba čistenie absolvovať znova.

sisi50

pre denda2221
coho sa vlastne bojis? Ak by si sla k psychologovi tiez by si sa bala? Cela terapia je vedena formou rozhovoru,pri ktorom si klient pod vedenim terapeuta definuje svoje negacie,ktore ma v sebe ulozene,ktore si nazbieral pocas zivota a teraz mu zneprijemnuju [ mnohokrat nevedome} jeho zivot.Nasledne sa tieto negacie cistia.Klient a aj terapeut je stale pri plnom vedomi.Jedine klient ma pocas vyhladavania svojich negacii zatvorene oci a to len preto ,aby sa lepsie sustredil na svoje pocity a vedel si skor spomenut na situacie,ktore mu zneprijemnuju zivot.
Mnohokrat sa bojime len preto,ze sa bojime sami seba,ze by sme odkryli v sebe nieco co dlho v sebe potlacame,co nechceme ,aby o nas vedeli ini ,alebo aj my sami sebe si to nechceme pripustit.
Vsak az ked pripustim,ze mam problem a dokazem svoj problem pomenovat,vtedy nastava moznost ho vyriesit.Zasa to vsak zalezi od toho ci to naozaj chcem riesit,alebo len sa o tom s niekym porozpravat. Ked si o probleme pokecam s kamoskou na chvilu sa mi sice ulavi ,ale problem sa po case vracia.Pomocou metody RUS vsak vycistim dany problem alebo vztah od negativnych emocii natrvalo.
To ci je situacia alebo vztah vycisteny velmi lahko zistim tak ,ze ked si spomeniem na bolestnu udalost alebo vztah z minulosti uz som v pohode,nad vecou a uz mi nezneprijemnuju sucasny zivot.
Ak mas dalsie otazky,napis.

denda2221

ďakujem vám velmi pekne všetkým za odpovede a názory, chcela by som sa teda opýtať sisi50 či by si mi mohla o tom niečo bližšie povedať, lebo teda ak mám povedať pravdu tak ja sa aj celkom bojím tejto metódy.
A ešte by som chcela reagovať na rena23, hej máš pravdu keby to bola pravda tak nikto by nemal žiadne problémy, ale kedže vela ludí tomu neverí a nevyskúša to tak jasné že potom sa nikdy nezbavia neviem napr. strachu z čohokolvek, to je môj názor :o)
Pre efe - hej ta pani mi povedala že to bude stáť 82 euro to jedno sedenie a ževraj toho môjho strachu by ma dokázala zbaviť za to jedno sedenie tak neviem.
Fakt som neviem.
Ešte raz ĎAKUJEM!!!! Ste zlatí :)

efe

no táto metóda tiež nie je práve najlacnejšia. 3 sedenia vyjdú na cca 80 eur. Najprv si musíš vyčistiť vzťahy s matkou, otcom, deťmi, partnermi, sebou a to sa neodohrá na 1 sedení, kľudne ich môže byť aj 10.

sisi50

metoda RUS nie je ziaden nezmysel.Jej principy vychadzaju z klasickej psychologie.Je to naozaj velmi ucinna metoda ako sa zbavit svojich problemov,pretoze cisti nie dosledky ale priciny toho co sa nam deje negativne.Je vsak pravda,ze nikto to za vas neurobi,ale klient aktivne pod vedenim terapeuta na sebe pracuje a je stale pri vedomi a cistia sa problemy z tohoto zivota
Pre ucinnost metody nie je dolezite ci tomu klient veri,ale jeho rozhodnutie ,ze sa chce svojho problemu zbavit a necha sa pri terapii viest.Pozitivny ucinok terapie zisti hned pri sedeni
Mam s tym osobne skusenosti

0vecka

ano jak ti rumuni alebo bulhari kde im vlady prekliali snad vsetky vestice ale pokial viem zatial este ziju ... ale urcite sa im nieco zle v buducnosti stane

rena23

A nech ma z toho, kto chce srandu, s okultizmom sa neoplati zahravat! Nemusi to byt o "zlom duchovi", ale o negativnej energii. Ja som sa jeden cas dost intenzivne zaoberala tarotom a po par mesiacoch som skoncila u psychiatra s uzkostnou poruchou a takychto pripadov poznam viac. Nahoda? Mozno ano, mozno nie...