superfoods, kúpme spolu

Príspevok v téme: superfoods, kúpme spolu
guissepe

Potraviny ako goji berries, surové kakao, spirulína, maca a mnoho ďalších z kategórie superfoods si už hodne dávno našli svoje miesto Amerických a Anglických eshopoch. Niečo podobné sa deje aj u nás len tie ceny sú neporovnateľne prehnané niekedy aj 5 násobne. A nejde len o ceny, rovnako výber je dosť slabý a jednotlivé produkty je poväčšinou dostať len v malom množstve lebo ináč by cenovky na nich vyzerali dosť hrozivo. Niektorí z vás už možno zistili, že aj napriek vysokému poštovnému sa určite oplatí kupovať z Anglicka a to pokaždej stránke, či už ide o cenu, kvalitu alebo možnosť výber. Pre Slováka zaujímajúceho sa o tento druh tovaru je to najlepší spôsob nákupu, z mojho pohľadu. Fígeľ je v tom, že cena poštovného rapídne klesá z množstvom objednaného. Napríklad za 1kg-ový balíček by ste dali 7,67€, kdežto pri objednaní 19kg by 1kg stálo len 2,41€. Preto som chcel založiť fórum, kde by sa ľudia z rovnakého mesta mohli dohodnúť a kúpiť spolu a pritom hodne ušetriť. Mnou navrhované eshopy Cyte essentials, Goji King, Naturally green, ak poznáte alebo sa vám podarí nájsť lepšie, prosím dajte vedieť.

lubosko2011

-odkaz odstránený-

ale nemusime byť z jedneho mesta ved si to vieme už po slovensku poposielať my medzi nami..... teraz tam maju rozne akcie ked kupite 2ks tak tri zdarma či jak to tam je

lubosko2011

puritans alebo swanson - vynikajúci zdroj doplnkov z usa, mohli by sme viacerí si poobjednavať a na poštovné sa zložiť ja by som tiež nejaké veci potreboval...

alexinka

ja som z Presova a mala by som zaujem kupit nejake tie vyrobky zo zahranicia...
ale ten chloristan nie, to nepoznam
takze ozvite sa, Presov :)