"Pije" mi krv!

Príspevok v téme: "Pije" mi krv!
Ayamaya

Jedna moja kolegyňa. Kvôli nej tú prácu nenávidím....
Skrátka - keď som do tej firmy nastúpila, mala som nahradiť jedno dievča, ktoré odtiaľ odchádzalo a keďže robila prácu, ktorú nikto iný okrem nej nevedel, bolo treba niekoho, kto sa to naučí. V tom som prišla "do rany" ja :). Pôvodne som mala záujem o iné miesto v tej firme, ale ponúkli mi na toto miesto lepší plat. Bola to síce práca, ktorú som predtým nikdy nerobila, ale mne nerobí problém naučiť sa rýchlo nové veci a tak som súhlasila. A navyše som tam mala byť asi mesiac súbežne s tým dievčaťom, ktoré odchádzalo a tak som mala mať mesiac na to, aby ma zaučila. Nastali však isté komplikácie a ona odišla už po 2 týždňoch, takže to, čo ma ona nestihla naučiť, som sa učila "za jazdy". Samozrejme, že som robila chyby, ale postupne som sa "vypracovala" ...aj keď aj po 2 rokoch sa samozrejme stane, že "chybička se vloudi".
Jedna kolegyňa mi však od začiatku tvrdo dávala pocítiť, ak som urobila nejakú chybu. Ale fakt brutálne. Vulgárnymi slovami ma urážala a ponižovala pred všetkými ostatnými kolegami. Iné kolegyne, ak mali problém kvôli mojej chybe, povedali mi to normálne a vždy sa to dalo napraviť - nikdy nešlo o život, ani o veľké peniaze. Neskôr som sa dozvedela, že spomínaná kolegyňa mala pôvodne nastúpiť na miesto, kde pracujem ja, lenže nebola schopná ani za 2 mesiace sa tu prácu naučiť robiť, tak hľadali nového človeka.
Viem, že zrejme sa na mne len "odbavuje" a vybíja si zlosť....ale mňa to strašne deprimuje...lebo to je celé 2 roky rovnaké. Aj za úplnú hlúposť dokáže narobiť taký bengál, že až okná trasie.
Riešim to, hľadám si novú prácu, chcem odtiaľ odísť.....len som sa chcela požalovať :(.

smajliQa

si sa zblaznila,??? dnes je zly svet.... je tazko z pracou..... ona je zla,???? dva krat jej to vrat... nech ju vyhodia... zahravala sa s tebou priliz dlho.. je rad na tebe..nebud naivna, a spravaj sa rovnako ako ona......

Ayamaya

SmaliQua - je to príbuzná majiteľky. Ona o jej správaní vie...raz to počula a potom mi povedala, aby som si z nej nič nerobila, že ona je človek, ktorý má problémy a takto ich rieši...ale že ak mi vadí, že ju kvôli mne vyhodí :)...ale to by som nemohla ja takto urobiť.

XY - urobím to tak.

xy:)

zacni na nu ziapat pred ostatnymi aj ty, plus k tomu prihod, ze je taka blba, ze sa to nedokazala naucit ani za 2 mesiace.

Ayamaya

SmajliQa - Nepodporia ma! Poznajú ju dlhšie ako mňa a vedia, že nemá problém sa takto správať k hocikomu, takže s ňou nechcú prísť do konfliktu. Pochytila som sa s ňou len raz a odvtedy je to ešte horšie, lebo je zvyknutá, že na ňu si nikto nedovolí.....hoci je to len z toho dôvodu, že chcú mať od nej pokoj. Viackrát sa stalo, že mi po takom výstupe niektorá kolegyňa prišla "pošepkať" - nič si z toho nerob, ona je taká a taká. Ale pred n
ňou sa tvária, ako jej kamarátky. Ja sa tak správať neviem.

smajliQa

neodchadzaj!!!!!!!!

a pekne jej to daj pred ostatnymi kolegynkami pekne vyzrat!!!!!!

povedz jej ze mozno robis chyby, ale ze urcite nie si taka neschopna,lebo si sa za dva tyzdne stihla naucit to, co ona ani za dva mesiace nie.. ak je ku tebe takato, isto to vidia aj ostatní a nemaju ju radi..... iba ta podporia si myslim...