Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

slavina

HEJ,viem Ti poradiť-rozíď sa s ňou,zjavne ju nemiluješ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak toto mám na chlapoch "najradšej"!!!Kým je baba za modelku tak sú šťastní,hrdí,ale akonáhle sa z dievčiny stáva žena,ktorá trošku priberie,tak už je tu problém.Na ostatné ti bola dobrá???A teraz ju chceš odmietnuť preto,že pribrala???????To čo je za chujovinu!!!!!??????????

izabelka

kacenka dobre si mu povedala aspon si ona najde skor druheho a nie somara ako ty ty si urcite model a vyhral si vsetky sutaze kukni sa najprv na seba mozno mas aj chybicky krasy a nie si dobry v sexe a mas maly penis a spatnu tvar a vidis ona ti to nepovie

kacena

Duro,zbal si kufre a vypadni z jej života. Urobíš jej podľa mňa tým veľkú službu. Lebo ty si schopný jej celý život vyčítať to, ako vyzerá, nech sa pozrie do zrkadla a ona chúďa bude z toho celý život nešťastná. Čím skôr odídeš, tým skôr bude mať babenka šancu hľadať si chlapa, ktorý ju bude skutočne milovať, takú aká je a aká bude aj o 10 rokov.

izabelka

ty si teda ozaj duro s cibulu masnu papulu ach jaj mat tvoj problem a prezidentov plat ak by si ju lubil neriesil by si to tu ale by si ju mozno podporil ty si vul

samaritánka

..ver mi že pre ňu je to ešte horšie ako pre teba, určite sa nad tým veľmi trápi, týra sa dietami a v kútiku duše tíško narieka - viem to lebo som tým prešla. Ja som pribrala 3 kg, partner mi to dosť načrtol, veľmi som sa preto trápila, ale povedala som mu dosť - buď ma budeš ľúbiť,alebo si nájdeš inú, nie som závislá na tebe - a sme manželia. Vybral si, sme spolu 8 rokov a on pochopil čo je dôležitejšie 5kg hore dolu,alebo niekto kto sa oň ho stará, a ským je šťastný..Poriadne si rozmysli či tie kilá ti naozaj až tak prekážajú,ona si nezaslúži aby sa týrala kvôli tebe. Ináč keby že otehotnela a po pôrode pribrala 20 kg, čo je bežné - potom čo urobíš?

katarinna

jasné že kto ľúbi ľúbi celého človeka, ale koľko krát to tu už bolo: zaľúbili sa, žienka po svadbe pribrala, prestala sa o seba starať a mužíček si na ulici len utiera uslintanú bradu a v ak sa niečo ponúkne možno aj neodolá. kto Vám zaručuje lásku na celý život, a sex. príťažlivosť pre toho druhého na celý život. Vrháte sa jeden na druhého aj po rokoch tak isto ako keď ste sa spoznali ? Myslím že nie. A rada by som bola keby každý pravdivo povedal, či sa jeho partner vekom nezmenil a už to nie je to ono. Chlapec ale s nou len chodí a pokiaľ mu to teraz už vadí, tak nech sa rozídu ako by sa mu mala časom hnusiť, nech má šancu nájsť si chlapa ktorému sa bude páčiť taká aká je. Dlhodobý vsťah nie je len o držaní sa za rúčky a zaľúbených pohľadoch ale aj o tolerancii aj chýb tých druhých.

tinusska

duro - ako prepac, ale preco ju lubis? pre jej postavu, pre to ako vyzera? pekna blbost. ja nadvahu nemam, ale zacala som trosku dietovat a cvicit a moj priatel je z toho cely mimo, bo ma nechce chudu. Nechapem, ako mozes zacat pozerat po dalsich babach? Predstav si, ze je tehotna, caka tvoje dieta a ty ju budes podvadzat len preto, ze je sirsia? chlapce, podla mna si nedospel... a nevies co je laska.. tebe by sa pacilo, ze by si pribral a ona by ta nechala? a to ze ju lubis, si len nahovaras! clovek kt. pozera na vonkajsok nevie co je skutocna krasa...

ovsa

Samozrejme ze aj frajerku to musi mrziet, a mozno ma fakt problem schutut. Je to u kazdeho individualne. Rozhodne si ju ale durinko nezasluzi, ked sa pre par kil zacne obzerat za inymi "kraskami". Krasa je pominutelna ale hlupost nie.