Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

vidrka

Tak skús niečo podniknúť ty...vymysli njake aktivity...teraz začalo svietit slniečko...vybehnite častejšie na bajk...alebo korčule...alebo plavoška...skus jej trošku pomocť...

duro

Noo, mam trojcentimetrovy penis, plešinu jak Wilis, uši jak jumbo, zuby jak fredka a čo? Nemam pravo mat krasnu ženu????????

daria

mal by si sa pozrieť aj na seba či nemáš niečo aj ty čo sa nepáči tvojej partnerke. Napr. strácaš vlasy,malý penis, krivé zuby, odstávajúce uši.... spoznávaš sa?

čučoriedka

Neviem ale ak pribera z toho že cely den sedí na zadku a papá tak si myslím že je to jej chyba...Je jasne že sa ti môže prestať páčiť ked bude tučna a pokial si za to môže sama si myslím že by s tým mala niečo robiť. Ale pokial je to kvôli nejakej chorobe to je uplne iné. A nemá cenu s niekým ostávať pokial ťa fyzicky nepriťahuje, a pokial nebude ochotná nič so sebou robiť...nie ste spolu tak dlho zasa aby si ju mal milovať takú aká je ked sa dobrovolne zanedbáva...Ale to je len môj názor

zima999

neviem či ma nejake zdravotne problemy ale je smutne ked rozmyšla takto chalan, ved je na človeku niečo ine ako par kil navyše pokial nevyzerala ako gulka tak to je ine, ale asi si ju nezaslužiš porozmyšlaš vlastne čo chceš

sunnysweetie

ava5..neviem preco,aj ja som si myslela,ze priberam len z antikoncepcie, tak som ju vysadila,2roky ju uz neberiem a odvtedy som pribrala 6kg :( hnusim sa sama sebe..neviem,co sa to deje..ja ako keby priberiem uz aj z vody :O(

lienka5

NO ty čudak a čo ,ked pribera lebo kôly tebe berie antikoncepciu namiesto toho aby si ty niečo pre to urobil a určite si to aj sama plati,ved vas chlapov nič netrapi,ani peňaženka srabi!!!

ava5

Ak ti vadi na partnerke par kil naviac tak nevies co je MILOVAT niekoho.A neberie nahodou tvoja partnerka antikoncepciu aj k voli Tebe pretoze s nej sa pribera. Otvor srdce a privri oci ak Ti na nej zalezi.

:-((

heeej Duro, dal si si uz otazku"preco milujem toto dievca a preco snou chodim?"len pre jej vzhlad?postavu??to mi snad nechces povedat, ze si snou len preto,ze ma/mala/peknu postavu/.??nic ine si na nej nenasiel??co by si na nej tak miloval, ze by ti nevadili kilecka naviac?pa.