opustit ho?

Príspevok v téme: opustit ho?
rancik

s priatelom chodim 3roky a zacinam uvazovat o rozchode.chodim na VS, domov chodim na vikendy, tesim sa nanho ale on ma zoberie von s partiou kamaratov.ja potom rozmyslam a porovnvam ine vztahy okolo pary inak travia cas su spolu...aj som mu to hovorila a povedal ze chce byt so mnou aj s nimi... potom je jeden vikend pozorny a druhy zas nic...lubim ho ale nie som stastna(ked nad tym rozmyslam)trva to uz dlhsie...aby sme si rozumeli nechcem ho izolovatale trosku by sa mi mal aj venovat nie?!nechcem ho opustit a potonm to lutovat "co ak"...co mam robit?dakujem

rancik

no ale problem je ze ked ho takto "odlucim" mam vycitky svedomia (vzdy sme boli vo vtahu slobodny-ziadne zakazovanie a tak) ze ho odlucujem...neviem sa uvolnit:-/...uplne protichodne vsakze....

elsa5.5

rančík,na to že ste spolu len cez víkend by sa ti mohol venovať aspoň tie dva dni,potom mu navrhni v sobotu len vy dvaja,v nedeľu do obeda vy,poobede s kamarátmi,to už ty asi odchádzaš takže ti to môže byť jedno

rancik

presne ...stojim na vztahovej krizovatke s pocitom ze akmykolvek smerom pojdem budem smutna, nestastna a pochybovat ci som sa rozhodla dobre...uvidim....trva to uz dva mesiace

lavazza01

som rada že niekto je natom podobne ako ja :( ... ja už som zufala stojim jak keby na križovatke a neviem ako ďalej..

rancik

lavazza ty si presne na tom ako ja ibaze ja som nestrela nikoho druheho. tiez ma ten vztah nenaplna:-/ nvm ako to zmenit, co robit....jajka:nechcem ho izolovat od kamaratov ale tak chvilka pre priatelku po tyzdni osamote sa nenajde...ano ked sme s priatelmi tak som s nim ale lepsie sa porozpravam za ten vikend s nimi ako s nim.

lavazza01

aj ja som slaba na to to ukončiť.. je toho veľa, sme spolu raz za týžden, je to stále dokola ten istý stereotyp, mám pocit že sa ma snaží zmeniť, a ďalším dôvodom je že ma priťahuje kamarát.. ja sama som nikoho ineho nevyhladávala, ale prišlo to samo, priatela som nepodviedla, ani to nemám v úmysle, len uvažujem vážne o rozhcode, lebo ten vzťah ma už nicím nenaplňa

rancik

lost:tri dni chodi tiez na VS a potom je zbytok s nimi....a potom teda aj cez ten vikend som odstavena na druhu kolaj...:-(

jajka001_

je to pochopitelne ze nechce byt stale len s tebou. vysvetli mu ze by ste sa mohli dohodnut trebars ze jeden vikend v mesiaci bude len a len váš. inak si s nim predsa aj ked ste s kamaratmi.

rancik

no to ani ja neviem:-( ale nevidim v tom buducnost ale som slaba to ukoncit:-( ho lubim....ak chces tak napis ake dovody:-)