robil niekto animátora

Príspevok v téme: robil niekto animátora
zuzi2525

ahojte, chcela by som íst robiť animátorku do zahraničia kvôli zdokonaleniu sa v jazyku, problém je v tom, že anglicky až tak neovládam, len fakt základy, ale nemčinu ano, a všade vyžadujú angličtinu. Robil niekto animátora? Vie mi poradiť ako prebieha výberové konanie a hlavne akú znalosť jazykov treba. Dakujem

zuzi2525

Adam Krt- mám na mysli animátora, ktorý sa venuje ľuďom na dovolenkách tým, že ich zabáva, cvičí s nimi a venuje sa deťom...

bibi123

zuzi2525-dam Ti jednu radu, stale sa usmievaj a hraj sa na tak supis-pupis:O))) blaznivu a o tom, ze si snivala vzdy o praci animatora ani hovorit nemusim..:O))) snaz sa rozpravat vela a v tejto praci nevadi, ked zvelicis nejake svoje sportove schopnosti. Ak budes vyplnat nejaky dotaznik, tak tam vypis vela sportovych aktivit, aj take, ktorym sa tak uplne nevenujes..

AdamKrt

bibi123:

to co hovoris je snad moderator.

Animator je clovek co robi animovane filmy, rozpravky :) V dnesnej dobe niekto na DTP pracovisku sediaci za skicou, skenerom a pocitacom s velkou davkou predstavivosti a kreslenia :)

bibi123

zuzi2525-pre animatora je dolezite, aby bol sportovo zdatny, vedel tancovat, dobre komunikoval, pokial vies nemcinu velmi dobre, bude sa to brat do uvahy, lebo v takych luxusnejsich hoteloch byvaju hlavne nemci... A nie je uz neskoro na vybavovanie si prace animatora?
AdamKrt-ulohou animatora je zabavat hosti, zapajat ich do roznych aktivit, vyplnat im volny cas, organizovat vecerne programy, nie kreslit:O)))