Vyspal sa so mnou a odhodil ma

Príspevok v téme: Vyspal sa so mnou a odhodil ma
ErickaL

Caute vsetci.

Pred par mesiacmi som spoznala jedneho cloveka,s ktorym som bola v neustalom kontakte,ktoremu som dlho odolavala az ma nakoniec zlomil a stravili sme spolocnu noc.Potom sme sa stretli este raz,opat sme boli spolu.Odvtedy sme sice spolu v kontakte,ale ja mam pocit,ze ma uplne ignoruje.

Viem,bola som blba,malo ma napadnut ze 30 rocny zadany chlap bude chciet len jedno,len nechapem,na co sa so mnou este kontaktuje,ked mu uz o nic ocividne nejde.Vie sam,ze ma tym trapi,ze sa trapim ja lebo som sa do neho ja blba zamilovala.A nakolko mi stale zdoraznoval aka mam byt uprimna,tak som mu to este aj povedala.

Pritom nemam nudzu o chlapov,neviem,kam som dala vsetok rozum,trapi ma to,pripadam si ako taka chuderka,ako taka hracka s ktorou sa chvilu pohral...

Mam 28.

Laurina22

Nevieme,ci jej nic nesluboval,to nespomenula.Tym ju nechcem obhajovat,samozrejme,ze to boli plane reci,ale nevieme.

Aja02

Trpí preto, pretože si za to môže sama. Ona vedela ako to dopadne, predsa sama napísala, že vedela, že to nemá budúcnosť, tak že ľutovať ju sa naozaj neoplatí. Má 28 rokov. Od takého človeka očakávam trochu rozumu. A prepáčte, ale napísať: Čo ona má s tým, že je zadaný? No nič s tým nemá, len nechápem prečo sem potom píše. Za svoju situáciu si môže sama. Ten muž jej nič nesľuboval. Čo chcela, to má. Každý si je strojcom vlastného šťastia a nehnevajte sa na mňa, začať si zo zadaným mužom o ktorom viem, že to s ním nemá žiadnu budúcnosť nemá naozaj žiaden zmysel.

Laurina22

Ale Macka nenapisala,ze ste moralistky,lebo nefandite nevere ale preto,ze vsetku vinu hadzete na zakladatelku temy.

Ja si myslim,ze ona trpi dost,ten chrapun by ma zaujimal,ci ma aspon jednu vycitku...Ale o tom dost pochybujem.

Aja02

macka26: Ja som naozaj doteraz nepochopila prečo by som mala byť moralistka. Pretože neuznávam neveru? Ak preto, tak áno, som moralistka. Že ona je v tom nevinne? Ako môže byť v tom nevinne, keď vedela, že je zadaný? Ak by to nevedela bolo by to niečo úplne iné, ale vedela, že má doma priateľku, tak o čo jej ide? Máme ju poľutovať, napísať jej, že nech sa kvôli nemu netrápi a ide ďalej? Toto nemá logiku. Opakujem. Ona vedela, že je zadaný a veľmi dobre vedela do čoho ide. Na čo sa tu teraz hrá? A píšte si čo chcete. Každému sa raz všetko vráti. To dobré, ale aj zlé. Aj tomu mužovi, ale aj žene.

lakomec

luciana prepac ten tvoj prispevok som si vsimla az teraz , chapem ta mas pohlad z tej opacnej strany , ale keby to nespravil prave s tou konkretnou spravil by to s inou ked to chce spravit je schopny si za to aj zaplatit, neda jedena da druha bohuzial taka je realita , ja uz ani nepoznam vlastne par kde by nevera nebola :( , ale za tym co som povedala si stojim , niekto to tu vystihol uplne super , ta druha ti neslubovala vernost v kostole sluboval ti ju ON , boze baby ved to je uplne jednoduche , proste MUZ moze za vsetko :D - prepacte to len trochu na odlachcenie

ta3

Laurina, Luciana, pravdaze takymto muzom nerobi problem pozriet sa do manzelkinych oci, ved keby s tym mali problem, dokazali by pokuseniam odolat, ja nevernych muzov neospravedlnujem, len chcem pripomenut, ze oni su stavani menej citovo, skor pudovo, ved nie nadarmo sa hovori, ze muzi pochadzaju z Marsu a zeny z Venuse, no ale zase poznam aj kopu zien, co podvadzaju a kludne, bez vycitiek svedomia sa dokazu pozriet manzelovi do oci, proste nevera funguje na obidvoch stranach, ja takych ludi neodsudzujem, iba lutujem, lebo su to citovo plytki ludia a preto sotva mozu byt v zivote najzaj stastni

Luciana123

lakomec, nepoznam ju, nemozem ju sudit..mozno je dobry clovek a narazila.ale skratka, ja to vzdy budem vidiet hlavne z tej druhej strany, a preto mam svoje zasady, ktorych sa budem drzat, aby som sa nedostala do situacie, v akej je teraz ona
Laurina, to by aj mna velice zaujimalo, ako to dokazu

mdmoon

bibi123
Tych smajlov tam davam preto aby si to nebrala velmi tragicky.

Zaujat ta, eh to myslis ako male deti ked chlapec taha dievca za vlasy aby si ho vsimla? ahaha ale no tak to uz mam za sebou (dufam). To by chcelo este vela aby si ma zaujala :))

elsa5.5

lakomec,v tomto s tebou musím súhlasiť čo má čo oblbovať slobodné dievča ked je ženatý,kedže mu odolávala tak on ju oblboval,,žena musí mať rozum od nás sa to totižto očakáva,ale ženatý muž nemá čo vyvolávať slobodnej babe.....,,zasa ked je ten muž ženatý ten odstup tam jednoducho musí byť....,,ericka ako to to riešiť ukonči to a bud rada že to nemá aj iné následky,ži si svoj život a on nech hľadá inde.