Ingrid cosmetics (make up a iné)

Príspevok v téme: Ingrid cosmetics (make up a iné)
1cokoladka1

Nedávno som bola v Tete drogérke a prekvapila ma táto pre mňa neznáma značka.So zvedavosti som si od nich kúpila make up a podržte sa-za 3€! Musím povedať,že ma milo prekvapil.Podľa mňa je lepší ako essence a môže sa porovnávať s dermacolom.Máte nejaké skúsenosti s touto kozmetikou? :)

xixo

ingrid cosmetics pouzivam uz 8rokov a som max spokojna .. pouzivam hlavne make-up ... polska vyroba ale stoji za to :)

Sona20

Ja som si tiež kupovala tento make-up a je super, všetko mi dokonale prekrylo...keď ho mam porovnať s nejakym make-up od Rimmel, tak jednoznačne vyhráva Ingrid. Prečo máte predsudky za to že je lacny? Nie všetko drahé je dobré.

sondzi

Tento make-up používam aj ja, a som s ním úplne spokojná. Super prekrýva všetky nedostatky, tie drahé make-upy za 20 € sa mu nevyrovnajú.

nikus

Používam tento make up, podla mna výborne kryje no mam pocit, že ked som ho začala teraz používat častejsie, že sa mi zhoršila pleť - začervenanie, pupaky a pod. .. Neviem či to je týmto make-upom, tak skúsim zmenit značku, ale kryje super :)