priberanie

Príspevok v téme: priberanie
marry99

stravujem sa zdravo(vela ovocia, zeleniny, bielkovin, ziadne mastne, vyprazane ani sladke....), cvicim, sportujem, pijem asi dva litre vody za den, mam dost spanku a aj tak stale nemozem schudnut,prave naopak.....priberam.za posledny rok som pribrala osem kg.....nechapem, co robim zle...uz som zufala.poradi mi niekto????prosimm

lenlenik

dolezite je nastartovat metabolizmus spalovania tukov, co funguje spravnym zlozenim stravy + aerobnym cvicenim (pokial nie je vyssia nadvaha, aby sa nezatazoval pohybovy aparat) a zdravotny stav chudnutie do velkej miery moze spomalit. lenlenik:)
Co sa tyka stravy, tak su zaujimave veci tu: www.zdravochudnut.sk

marry99

dakujem za rady....pojdem na krv aby som sa dozvedela viac o tej stitnej a budem sa snazit chudnut dalej, pretoze sa teraz necitim dobre tak, ako vyzeram..ale ak to nebude ta stitna, tak vazne uz neviem.

mataBB

t4 je tyroxin..jeho nadmerne mnozstvo sposobuje chudnutie, mozno preto si bola predtym chudsia, mozno sa ti to vratilo do noralmu,cize si pribrala. alebo mozno mas naopak znizenu ciinost stitnej zlazy, co samozrejme vedie aj k nadmernemu priberaniu

marry99

antikoncepciu neberiem...zacala som priberat z nicoho nic...rovnakym zivotnym stylom zijem uz asi 5 rokov a dovtedy som mala relativne stalu vahu, tak preto je mi to divne

Inner

podla parametrov, co uvadzas, mas podla mna uplne fajn postavu. Viem, ze sa kazdy vidi inak, ale je aj mozne, ze ty mas o sebe pokrivenu predstavu. Niekedy telo nechudne, pretoze sa dostane na vahu, ktora najviac vyhovuje fyziologii....

marry99

asi tak dva roky dozadu som bola na tej stitnej a to som mala viac nejakeho hormonu T4, ale to je skor chudnutie ako priberanie, nie???fakt uz netusim

marry99

nebola som moc chuda..mala som uplne normalnu postavu a vtedy pri tych 57 kg som sa citila najlepsie..teraz mam velke odstavajuce brucho a tucny zadok a stehna...zacala som chodit trikrat tyzdenne na spinning, kazdy den cvicim, vsade kam sa da chodim pesi a nic..asi to fakt bude ta stitna zlaza...nechapem.nikdy som nemala taketo problemy.