Vibrator pre priatelku

jelens

značka BOOM je veľmi kvalitná, určite ako darček poteší a slečna bude spokojná :) dá sa kúpit na eros.sk

Janulka84

Mne sa pacia realictické vibrátory mam aj oblubeny obchod. Všetko zabalia diskrétne a nikto sa nic nedozvie . Skus pozriet sem www.topsexshop.sk

Nikolka_nechapem2

Ahoj!Ja som bola s priatelom asi mesiac(vztah),a po mesiaci(vztahu+sex) sme lezali v posteli,dostali sme chut na sex ako zvycajne,a on zrazu povedal,ze mam pockat,ze on hned pride,cudovala som sa ze kam odbehol.No ked prisiel spät tak drzal nieco v ruke,uf.Hned ma napadlo co to ma.Spociatku som sa hanbila,ale potom to bolo fajn.S tym vibratorom sme sa hrali len 2 krat,viac sa mi paci sex s nim.

drkovcim

Integrovanú baterku ma len ten We-Vibe 2. A zrovna moc lacné nechcem kupovať pretože tie sú vyrobené z nejakých menej bezpečných materiálov (neviem presne akých nerozumiem sa moc do toho) ale tie drahšie sú obvykle z lekárskeho silikónu ktorý je úplne bezpečný a bez alergénnych látok. A ja určite nechcem aby sa priateľke niečo stalo :)

AdamKrt

Daj si pozor na drahe hracky, ktore maju integrovane baterie. Po case tie samozrejme odidu a nekupis uz taku bateriu. Kym do vymenitelnych, mozes kupovat jednorazovky, pripadne nabijacie.

eklhaft

Kup jej najskor Hiltku a potom bude spokojna zhocicim. Ale nie , ved ju zober so shopu a nech si vyberie. Ide o vec ,ktoru chcete pouzivat na sprijemnenie najkrajsich chvil a nie pre bolest .....