Jeanine antikoncepcia

Laurina22

Tak ja som mala tiez zdravotne problemy,dohodli sme sa na Jeanine,nakolko som ju uz brala.

Vsak uvidis,daj si take 3-4 mesiace,kym si telo zvykne na HAK,vtedy este mozes mat napr.spinenie,atd.,ak ti z nich bude zle alebo podobne,chod k lekarke a zmeni ti ju.

Tyshka

ja mam kvoli menstruacii lebo mam moc silne casto aj odpadavam tak to mi predpisala gynekologicka tak dufam bude dobre kvoli pletu ani ne no dufam nebude nic strasne vedlajsie ucinky a este aj kvoli otehotnetiu

Laurina22

Takto.Prvykrat som ju zacala brat pred 18-kou,koli nezelanemu otehotneniu.Nemala som ziadne vedlajsie ucinky a mala som krasnu cistu plet.Po vyse 2 rokoch som ju vysadila,ziadne spinenie ani tak som nemala(niektore zeny to opisuju).

Lenze sa mi velmi znecistila plet,opat sa mi vyhadzali vyrazky,ale to z toho,hormony su svina.

Teraz ju beriem zas,ale koli inym problemom,zatial myslim ze 5 mesiac,a som OK.Aj plet sa mi dala opat krasne dokopy.

Tak su vedlajsie ucinky,pocit choroby,bolest hlavy a zaludka,bolest prs ale tak vies,ked to nemas casto,tak si nemyslim,ze to treba prisudzovat HAK.

Tyshka

ze ako nateba ucinkuje alebo tak lebo budem po prvykrat amt a viem ze na kazdych to inak ale tak cca lebo zatial som pocula celkom len take zle :-/ bojim sa clekom lebo ja vzdy to najhorsie dostanem