Co mi moze byt????

Príspevok v téme: Co mi moze byt????
siska0707

Posledny tyzden mavam velmi zvlastny pocit, konkretne lave predne stehno, cca 20x20 cm-ova plocha akoby ma palila, niekedy taky pocit akoby som mala mokre nohavice a tieto dva pocity sa mi striedaju. trva to 10-15sekund, a vadi mi to. na nohe sa ale nejavia nijake znamky - opuch ani scervenanie nie je... Co to moze byt???

siska0707

mobilom to nebude, ten je vzdy v kabelke alebo na stoliku, zatial sa to vobec nezmenilo, ten pocit je praveze castejsi...

Michal_PU

Ja zas mávam občas pocit, že na nohách cítim niečo mokré. Samozrejme mám všetko suché, no aj tak to cítim... Už na to kašlem, pre lekárku je to len pokrútenie hlavou...

Čo je však zaujímavejšie, tak to bol cca 18cm červený kruh bez ochlpenia na pravom stehne. Lekárky som sa pýtal, či to môže spôsobiť mobil (mal som zrovna nový). Žiaľ mi povedala, že sa s podobným prípadom nestretla a ani nemala tušenia z čoho to je. Skúsil som nosiť mobil len v ľavom vrecku nohavíc a už po týždni bolo vidieť pomaly rastúce chĺpky. Teraz tam nevidím nič nezvyčajné, pekne to zarástlo a nahodilo prirodzenú farbu. Mal by som jej o tom povedať ak si to ešte pamätá :) Na ľavom stehne po niekoľkých mesiacoch nepozorujem nič nezvyčajné. Vpravo som nosil mobil cca 8 rokov a vľavo aktuálne cca 6 mesiacov.

siska0707

ved to, je mi trapne ist za dr, si bude mysliet ze mi hrabe... ale nemozem si pomoct, tak sa snazim co-to zistit... dik

Laurina22

Tak chod k lekarovi,ale priprav sa na to,ze ta asi vysmeje.Nemyslim to ale v zlom,ze by si si vymyslala alebo podobne,ale je to velmi zvlastny symptom.

siska0707

nie, len na tom lavom stehne citim na tej ploche palavu alebo ked sa prilozi nieco mokre, ide mi to na nervy a neviem co s tym, zda sa mi to "zvlastne" ist s tym k dr, resp. ani neviem ku komu s tym ist... tak zistujem tu na fore ci pozna/ma niekto nieco podobne...