Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam veľky problem s akne

kocurik1

Jedna z mála vecí, ktoré vám pomôžu v rozsahu 80- 100 percent je VITAMIN D 2x400 I.U denne.
Mňa to vyslovene zachránilo.
Chcem tento zázrak dalej šíriť a preto to sem dávam.
Konkrétne z tohto článku som čerpal:
www.medhelp.org

studentka9

Ahoj :) TAk ja som mala tiez problem s akne, mastnou pletou, rozsirenymi porami. No teraz uz nie :) OBjavila som zazrak ! a to v nasej ZAHRADE!! .. ZIHLAVA! .. pite 3 tyzdne aj tri caje zo zihlavy a uvidite :)akne zmizlo, na mastnu plet este pouzivam Bioderma rad Sebium a rozsirenych porov sa nezbavim :) ale moja plet vyzera super a som spokojna. A samozrejme. POraviny, jedlo sposobuju akne. telo vylucuje skodlive toxiny von z tela a to sa odraza na nasej pleti. MOzno pridat do jedalnicka viac zeleniny a vynechat vyprazane jedla.:) moja skusenost :)

DF

Ahojte neviete mi niekto povedať prečo sa mi celý mesiac vyhadzuje akné a týždeň pred tým ako dostanem menštruáciu sa mi všetko zahojí a ani počas sa mi nič nevyhadzuje ale potom to zase začne.... nemalo by to byť skôr naopak??kde je teda chyba? poradte mi niekto

mojarada

mne pomohlo dechtové mydlo a krémy pityol, keď bola pokožka veľmi vysušená, tak som si dala na noc infadolan a do rána to bolo super a aby som stiahla červené fľaky, tak zinkovú masť, no a sódou bikarbonou som si robila jemný píling raz v týždni a pleť je teraz super

McBoby

Ahojte mám už anké asi 3 roky, mám s ním problémi, použil som už rôzne maste ako napríklad zineryt, duac gel, atd. čo mi predpísala doktorka... Môže to byť aj stravou alebo poradte mi čo by mi možno pomohlo?

bingham

Dr...mam pochybnosti o tom ze si zdravotna sestra...prepac...ale vies co je to acne conglobata ???

pozri si to prosim ta :)

www.acne-gp.com

ale aspon som nasiel velmi pekne dievca,,skoro som sa zamiloval :DD

www.youtube.com