Mam veľky problem s akne

chester296

Mne na akne super pomohlo hadie mydlo.Po trinastich rokoch s akne,kedy som vyskusal asi uplne vsetko,mam dnes plet krasne cistu vdaka hadiemu mydlu v kombinacii s pozitivnym myslenim.Dnes uz je vseobecne zname ze stres cez nervovy system velmi silne ovplyvnuje mazovu zlazu a zvysena tvorba mazu s naslednym premnozenim propionibacterium acnes vedie ku zapalovej reakcii(akne).Samozrejme je velmi tazke nestresovat sa ked mate tvar ako dalmatinec.Problem s akne uz nemam takmer rok.Kedze som nemal predstavu ako dlho mi hadie mydlo vydrzi a chcel som usetrit na postovnom z francuzska,kupil som ich radsej 10.Ostalo mi 5ks(20eur),vydrzia takmer rok.Takze ak ma niekto zaujem,napiste mi na maros296@hotmail.com.Do boja s akne som dal za tych 13 rokov uz dobrych 3000 eur a nakoniec mi pomohlo mydlo za 4 eura :D ...menej je niekedy viac ;)

manduchaj1

Ahojte mam 32 a s akné bojujem od 12 rokov. Za 20 rokov som skúsila naozaj všetko a nič nepomohlo...Poslednou možnosťou bola úplná očista tela, ktorá zabrala teraz by ste ma vôbec nespoznali (očista podla 5 elementov) :D mam úplne inú pleť o 80% zlepšenie za 5mesiacov. Zistila som, že hnisavé či malé alebo veľké vriedky sa mi robili po mliečnom výrobku bolo jedno aký: mlieko, syr, jogurty, tvarohy šlahačky a najhoršie bolo ked to bolo skonbinované s bielou múkou, bo mi naskakali velke bolavé až vredy... natierala som si na noc pytol-masť ktorá je dobrá na jazvičky. Na začiatku som mala pleť zhoršenú ale po 3 mesiacoch nastal obrat. Pijem len čistú vodu a 12pivko, jem zeleninu všetku a maso hlavne rybičky. Muku som uplne vysadila nahradila pohankou a celozrnou ryžou, mlieko pijem soyové ktoré je obohacené o dôležité zložky...lekarom neverím sú to podnikatelia a mi ich odberatelia preto si nas musia urdžiavať...a roacutane prosim neberte brala som ho a je to najvačšie svinstvo čo môže byť...akne sa mi po dobratí vratilo očista funguje na tom istom princípe

kocurik1

Jedna z mála vecí, ktoré vám pomôžu v rozsahu 80- 100 percent je VITAMIN D 2x400 I.U denne.
Mňa to vyslovene zachránilo.
Chcem tento zázrak dalej šíriť a preto to sem dávam.
Konkrétne z tohto článku som čerpal:
www.medhelp.org

studentka9

Ahoj :) TAk ja som mala tiez problem s akne, mastnou pletou, rozsirenymi porami. No teraz uz nie :) OBjavila som zazrak ! a to v nasej ZAHRADE!! .. ZIHLAVA! .. pite 3 tyzdne aj tri caje zo zihlavy a uvidite :)akne zmizlo, na mastnu plet este pouzivam Bioderma rad Sebium a rozsirenych porov sa nezbavim :) ale moja plet vyzera super a som spokojna. A samozrejme. POraviny, jedlo sposobuju akne. telo vylucuje skodlive toxiny von z tela a to sa odraza na nasej pleti. MOzno pridat do jedalnicka viac zeleniny a vynechat vyprazane jedla.:) moja skusenost :)

DF

Ahojte neviete mi niekto povedať prečo sa mi celý mesiac vyhadzuje akné a týždeň pred tým ako dostanem menštruáciu sa mi všetko zahojí a ani počas sa mi nič nevyhadzuje ale potom to zase začne.... nemalo by to byť skôr naopak??kde je teda chyba? poradte mi niekto

mojarada

mne pomohlo dechtové mydlo a krémy pityol, keď bola pokožka veľmi vysušená, tak som si dala na noc infadolan a do rána to bolo super a aby som stiahla červené fľaky, tak zinkovú masť, no a sódou bikarbonou som si robila jemný píling raz v týždni a pleť je teraz super

McBoby

Ahojte mám už anké asi 3 roky, mám s ním problémi, použil som už rôzne maste ako napríklad zineryt, duac gel, atd. čo mi predpísala doktorka... Môže to byť aj stravou alebo poradte mi čo by mi možno pomohlo?