čo to je??? nevladzem už

Príspevok v téme: čo to je??? nevladzem už
babe_girl

začala som chodit s chalanom ktory je celkom pekny ale jeho spravanie ma už zabija nevladzem toto sprava sa jak svetuškar je strašne slušny napr. je červena nemože prejsť na červenu. Nemože ist do žiadneho podniku lebo sa tam fajči a mu to extremne vadi. Ma 22 je panic sprava sa neviem inak to vysvetlit bozkat sa chce ale ja neviem čo cem ist do toho ked sa takto sprava ja som už mala dajake vztahy ale toto už nevladzem čo mam robit prosimmm :(

sabynka

Babe_girl
Prečo si s ním, keď ti na ňom vadí toľko vecí? Len pre jeho výzor?
Nájdi si radšej niekoho podľa svojich predstáv a tohto chlapca nechaj na pokoji a nepokaz ho, lebo takých ako on je dnes nedostatok.

Nikolka_nechapem2

Ahoj babe_girl!To som ja este raz,chcem len povedat,ze to nieje jeho vina to jeho spravanie,vies on je mamickin milacik,jeho rodicia mozu za jeho vychovu,cize aj spravanie,a ak je jedinacik a este stale byva s rodicmi tak to je strasne.Pretoze,sa nemal kedy osamostatnit,neuvazoval nad tym co si o nom ludia myslia.Ale ty si jeho priatelka,mozes to spravanie zmenit a pomoct mu.Prajem aby Ti to vyslo.pa

Adulka

Ani ja nechodim na cervenu a co ??? Nepotrebujem, aby ma niekto zabil, dnes chodia niektori vodici jak blazni,, a tiez by som nesla do zafajceneho podniku, lebo cigarety su mi proti srsti...co ty holka chces?? mala by si ho skor vazit, a ked ti nevyhovuje, hladaj si ineho...asi si normalneho chalana nevies vazit..

Nikolka_nechapem2

Ahoj babe_girl!Nerob si starosti,ja som chodila tiez s chalanom ktory bol podobny tomu tvojmu,s tym spravanim.Mozno len nevie ako sa ti ma ukazat,mozno si mysli,ze robi dobre,hra sa na slusaka,a tebe sa to bude pacit.Ale skus ho lepsie spoznat.Rozpravaj sa s nim o tychto veciach,vsak aj tebe vela veci vadi alebo sa povazuju za sväte a slusne,tak to dodrzujes.Toto nieje taky extra problem,myslim si.Myslim,ze ked budete k sebe otvoreny tak sa to vylepsi.Prajem Ti palce,nech sa to vylepsi.pa Nikolka_nechapem2

bibi123

babe_girl-krasa je bohuzial pominutelna.. ale povaha je dolezita, nech sa mas s danym clovekom aj o 50 rokov o com rozpravat:O)))

Simonella

babe_girl - tak ak ti nevyhovuje preco si s nim zacala chodit ? to ste zacali z dna na den?
a ak takeho nechces, ale poriadneho chlapa tak ho nechaj..

babe_girl

nemože chodit večer moc von bo mu mama nedovoli mne nevadi že je až tak mily vadi mi to okolo toho jasne že nechcem dementa tak mi tu netrepte pi*oviny cem iba normalneho chalana ale toto normalne neni asi to neni moj prvy vztah takze viem o čom su aj vztahy jeho spravanie je prehnane to sme už dlhšie tak viem asi povedat....