čo to je??? nevladzem už

Príspevok v téme: čo to je??? nevladzem už
babe_girl

začala som chodit s chalanom ktory je celkom pekny ale jeho spravanie ma už zabija nevladzem toto sprava sa jak svetuškar je strašne slušny napr. je červena nemože prejsť na červenu. Nemože ist do žiadneho podniku lebo sa tam fajči a mu to extremne vadi. Ma 22 je panic sprava sa neviem inak to vysvetlit bozkat sa chce ale ja neviem čo cem ist do toho ked sa takto sprava ja som už mala dajake vztahy ale toto už nevladzem čo mam robit prosimmm :(

bibi123

babe_girl-na cervenu nechodim ani ja a to mam problemy s dodrzovanim niektorych nezmyselnych predpisov. Nie je to svatusikovske, len ohladuplne a zodpovedne voci inym.. S tym fajcenim, ak fajcis a on nie, nemali by ste sa tym vzajomne obtazovat a co sa tyka toho, ze je panic- ved to nie je nezvratny stav:O) nahodou je to lepsie, akoby osexoval cele okolie:O)

AdamKrt

A Ty si co za ziena, mechom udrete ?

Na Teba len riadneho basistu, co Ta nasucho pretiahne, 5 deti urobi, ozraty bude domov chodit, kade tade zahybat, 2x denne preventivny preplesk a v sobotu riadna nakladacka. Cigareta v hube, flasa rumu v druhej. Na obed grgne, prdne a odkuka do 10...

elsa5.5

babe_girl,tu je jednoduché riešenie rozísť sa s ním,nikoho nezmeníš,možno budeš spokojná s niekym kto fajčí jednu od druhej smrdí,alebo s nejakým alkoholikom,prípadne s niekym s ktorého budeš mať samé problémy,takých je na svete dosť treba hľadať:):)

beskyd

uz som si myslel ze ta mlati, to som este netusil ze problem je omnoho zavaznejsi... nerobi bordel, je panic a dokonca ani nefajci:)) kopnut do zadku z otocky:))