Zemiaky. ano či nie?

germi

pls, moze mi nekto poradit, ze ake zemiaky su najmenej kaloricke a najlepsie- varene v supke, bez supky abo pecene???

pyrana

Ja som zemiaky tiez uplne vylucila,aj doktor mi to odporucal,obsahuju vela skrobu,co mi nerobi dobre.Ale asi je to individualne.Ja odporucam radsej ryzu.

Gadget

Izabelka, mozem sa opytat aku zemaikovu dietu si drzala? Teda co si jedla rano , na obed a na veceru? Ake mnozstva a tak. Dakujem za odpoved :)

izabelka

ano je to tak musia to bit iba vyhradne varene zemiaky nie hranolky iba varene a daj tam korenie na to nejake grilovacie aby ti to zlepsilo chut a troska masla roztop al maso nejedz

izabelka

ja som mala dietu zo zemiakov a schudla som 6 kg ale nekombinuje to s masom ale iba so zeleninou schudnes ale trvalo mi to 6 tyzdnov dat dole 6 kg takze sa snaz zo zemiakov sa nepribera iba ak ich jes z reznom masom lebo zemiaky patria medzi cukry a ostatne maso patri k bielkovinam co sa nesmie kombinovat ak nechces pribrat takze zeleninka alebo riba ale najlepsie samotne a troska masla

jacquelin

no, neviem co hovoria odbornici, ale ja jedavam najma zemiaky so zeleninou a schudla a chudnem nadalej a slaba nejako extremne nejsom. kamarat mi howori, ze na moju vahu, mam dost dobru silu (na to, ze mam 43 kil a na tlaky v posilke davam 25 sa to da, nemyslis??)