Za kolko predat pouzity notas

Príspevok v téme: Za kolko predat pouzity notas
PCantitalent

Dobry vecer,

neviem koho sa mam opytat, do zalozne moc nechcem ist nakolko ma isto oslklbu tak sa hadam tu najde niekto kto mi poradi.

Chcela by som predat notas (velky) a kupit si maly (cd mechaniku moc nepotrebujem a ten velky je zbytocne tazky, ani nerobim nic zlozite na nom, len zaklady do skoly ako prace, seminarky a pod. Hudbu , filmy sem tam ale neukladam to tam, takze myslim ze mi postaci aj ten mensi, ovsem ak mate namietky tak rada to zvazim).No k veci.Kupila som ho uz pouzity - HP 6735s, zaruka uz neplati teda. Bolo tam XP, sem mi jeden chalan naistaloval Win. 7micku. Nakolko som po roku neaktualizovala niaky ,,kod,, co mi dal (ked to zadam tak mi to neberie a zohnat toho chlapca sa mi nedari), tak mi vyhadzuje ze mam nelegalny soft. Baterka tiez v haji, aj vypisuje ze je nizka, aj malo vydrzi bez kablu. A taka kozmeticka chyba - je odlomeny kusok praveho horneho rohu ramu obrazovky. To je asi tak vsetko. Takze kolko asi tak pytat za tento crep?

lost

No 100 si myslim ze je to minimum co by mohli dat, mozno to bude aj 150-200. Zalezi od toho kolko je ochotny niekto ponuknut :)

Tu ho predavaju za 300
pocitace.bazar.sk

Ale asi to zalezi aj od konfiguracie atd..

PCantitalent

zda sa mi ze stal niakych 450 necelych (?).
ano to je ten co si dal link. dufala som ze to bude aspon na 300:( inak nie je zly, plus nainstalovane programy. tak asi zajdem do toho bazaru. dik

lost

To je taketo nieco ?

www.najnakup.sk

Ono mozno by sa dalo predat niekde ako je bazar atd.. Co stal ten notebook ked si ho kupovala ? Ked nieco okolo 500 Eur, tak mozno za 100 Eur (alebo viac) by to niektozobral. Bolo by to lacnejsie ako stolny PC (ked baterka nevydrzi dlho) riesenie pre nenarocneho uzivatela..

zahorak

skus to dat do zberneho dvora možno ta pochvalia že neznečistuješ životne prostredie nemusiš sa trapit blbostama