Priznat ze som gay? (15)

Súvisiaci obsah

rena23

Preco sa ho snazite presvedcit, ze moze byt hetero, ked on si je isty? Predsudky? Poznam niekolko gayov, niektorych len o malo starsich, ako si Ty a, ked to zovseobecnim, je to najviac o pristupe k sebe samemu. Kto je vyrovnany s tym, aky je (nech ide o cokolvek), toho bez vacsich problemov prijme aj okolie. Ked mas z niecoho komplex, ludia si radi rypnu, asi aj s umyslom ublizit. Najskor sa zacni mat rad taky, aky si a ostatni si casom zvyknu.

Simonella

nikolka - hej "vyspal" preboha sak je este dieta..
a k tebe majlooo - v tomto veku je uplne normalne ze pochybujes o svojej orientacii.. ja som tiez bola asi rok na pochybach no potom sa mi to ujasnilo - som hetero.. popravde sa mi aj vydychlo a ty sa nemusis nic bat.. este tomu nechaj takych 5 rokov mozno budes len bisexual..

Majlooooo

Nevyspal..ani nepotrebujem..proste to viem..pacia sa my chalani, myslim na chalanov, predstavujem si chalanov, pozeram sa na chalanov, lubim chalanov. Proste to vies

Nikolka_nechapem2

Ahoj majlooo!Chcem sa ta opytat ci si sa uz vyspal s dievcatom?Ako si prisiel nato,ze si gay?Odpis.pa Cakam

Sisi135

Majlooooo: brácho je gay a popravde keď sa to prevalilo tak doma by si mohol napätie krájať. Rodičia to však potom prijali najskôr mamina a potom aj otec, i keď brácho je jeho jediný syn a on z neho chcel mať vždy ,,poriadneho" chlapa ale potom zistil že lepšie je zmieriť sa s tým a sledovať šťastie syna ako o neho prísť. V súčasnosti domov dojde aj brat s priateľom a nikto už s tým nemá problém

majlooooooo

Ako poznam cez net par gayv to je ok..len neviem ci to dakomu povadat..kamaratovi radsej ne lebo neviem ci by sa somnou este chcel bavit..a keby to aj zobral v pohode tak by to mohol niekedy ked sa zhorsia vztahy prezradit ..a to by bolo uuuplne strasnee.. Tak mozno doma by som to povedal..len neviem ako..hm npr ak je tu dakto kto ma syna..co by ste robili kebyze vam povie ze je gay????

fristi

skus si nieco najst cez internet,nejaku gay komunitu a tak.urcite tam nieco najdes aj nejaky kontakt.boze to ti robia koli tomu zle?to su ale uboziaci,chudaci...drzim ti palce a hlavne sa neboj.