Muz kozorozec

soffa

ja netvrdim ze moj priatel nemal predomnou vztahy.spoznala som ho ako 28 rocneho takze urcite nebol neviniatko a nezil svatskym zivotom.sme spolu cez 7 rokov,a mozem ti s hrdostou povedat,ze sa vobec nezmenil,lebo ak si ta vazi clovek skutocne,tak ti neublizi.,ak je vo vztahu dovera,laska,uprimnost a cestnost(a ver mi ze taky muzi este existuju)tak nie je o com..prezili sme chvile stastia aj tie menej dobre(ale tie chvile nas este viac utuzili),a stale sa mame radi.a to ze som pisala o kozorozcoch aki su tak to som pisala o bratovi a nie frajerovi

ZuZulla

Ja som mala tiež kozorožca a bol to strašný idiot klamár, tiež bohužial kurevník, chorobný žiarlivec ... LENZE.... bola by si hlupa, keby sa týmto riadiš ja osobne na znamenia verím, ale len do určitej mieri. Na každeho niečo zo znamenia sedí a je v tom niečo pravdy, ale musíš ho sama spoznať ked sa ti páči a nie to hned vzdať aj keby si sa opálila podla mojho nazoru to skus ale bud ostražitaa... :))...mohla by si stretnút dvoch kozorožcou a každý bude uplne iný čítala som aj o takom niečom že ked sa človek narodí v zlej konstalacii hviezd je taky všeliaky povrchný a ma kadejake zle charakterove vlastnosti, ale nemožeš vedet ludi meni ich samotný život, rodina a verím tomu, že je veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi vela normalnych kozorožcou to sa jednoducho nedá takto povedat, ešte zalezi aj na tebe aka si ty ci sa k sebe hodite to čo by na niekom vadilo mne možno nie tebe ( teraz ale nemyslim tie extremy ze by ta podvadzal to by asi vadilo kazdej )... ked tomu veriš zisti si o nom kedy presne sa narodil nejako sa mozes spytat neviem nech to nevyzera cudne a na nete je stranka kde ti o nom vypise veci ..ale na samotnej tej stranke je tiež napisane že sa podla toho nemozeš riadit stopercentne ked budeš chciet a nenajdes to dam ti sem link ..

alchemist

Nathalia, budem ti aj ked nerad trocha porocirecit ale z casti tie charakteristiky na znamenia sedia, aspon na mna to sedi, teda nie vsetko, ale ked si precitam charakteristiku svojho znamenia tak dost vela veci sedi na mna, cize urcite to nie je hlupa tema ... mimochodom ako sa mas co noveho ?

milli11

Pre soffa.
Co ak tvoj frajer mal pred tebou nejaku frajerku? Co ak som to bola ja alebo napriklad alore?
Bol najprv uzasny, perfektny, az potom zacal vystrkovat rozky. Aj ja som ho pocas vztahu zastavala a pomaly som sa za neho pobila, ak niekto na neho povedal nieco zle. Vsetci boli ti zli, iba on bol neviniatko.
Takze ta celkom aj chapem. Mozno je tvoj vazne super chlap. Bolo to myslene ako varovanie, moja skusenost. Nevedela som, ze to hned zoberies ako urazku. Ktovie, mozno som ja to zle napisala, ze si to tak zobrala.

bubblinka

Milli: mna tu nikto urazat nebude a je uplne jedno kolko mam rokov...nemozem za to ze ty si si nasla ch..ja preto nemusia byt taky vsetci...nechapem ako mozu byt ludia taky hlupy a posudzovat ludi len podla znamenia , je mi ta fakt luto :(( ach skoda reci

soffa

bludy.znamenie nemoze vystihovat charakter cloveka.aky v skutocnosti clovek je zavisi od jeho povahy a nie od znamenia.myslis ze taky partner v znameni Panna ta nemoze podviest???milli nechcem ta urazit ,ale kolko mas rokov?dalej zavisi aj od cloveka ako je vychovany,potom rodinne vztahy a zazemie(ako ten clovek vyrastal v rodine)to tiez velmi ovplyvnuje cloveka.je dokazane ze deti z rozvedenych manzelstiev a neskor tiez rozvedu,lebo nie su nauceni od detstva tolerancie.(cest vynimkam).nepopieram urcite charakteristicke (nie charakter) vlastnosti su v znameniach dane,ale len tak okrajovo.co sa tyka ze kozorozci nie su dobri partneri,tak asi brata poznam lepsie ako ty,tak viem ze je mily,zodpovedny rodinny typ spoliehajuci sa sam na seba.iba tolko som chcela