Muz kozorozec

milli11

Ale ktovie, mozno bol len byvaly ciernou ovcou.
Nedodrziaval sluby, menil nazory ako mu to vyhovovalo.
Podla datumu bol sice kozorozec, ale na neho to velmi nesedelo.
V praci, ako som sa dopocula neskor, zvaloval povinnosti na inych a on sa cele dni len poflakoval a potom bol este prekvapeny a nastvaty, ked ho vyhodili.

milli11

Pre soffa, dobre, su aj vynimky, ale velmi malo. Skor vedia velmi dobre zakryt, aki su v skutocnosti.
S tym, rovny rovneho si hlada, nesuhlasim, lebo ja som bola ta hlupa naivka, co som mu bola verna, nikdy som pocas vztahu ani na ineho nepomyslela. Vzdy som sa snazila, aby bol stastny, zniesla by som mu aj modre z neba. A toto bola jeho vdacnost. Nevera.
Predtym som mala Barana, to bol chlap. U neho som vzdy vedela, na com som, vsetko povedal na rovinu. Daval mi najavo, ze som jeho jedina a najvacsia laska. Sice sme sa rozisli, lebo uz sme zacali mat skor surodenecky vztah, ale s nim nic nelutujem.
Najvernejsi muzi, co poznam, su medzi znameniami Baran a Panna. A nejnevernejsi Blizenci (ti to ani velmi neskryvaju) a Kozorozci (ti to dobre skryvaju).

elsa5.5

no niečo na tých znameniach bude,je pravda že na ich rozhodnutí záleží,žiadne dom.práce a pod.ako písala eva,ale s toho hlavne vychádzajú nezhody,,ja by som nehá dzala všetkých do jedného vreca,ale sú dosť pracovití,sú to veľkí záletníci....

soffa

moj brat je kozorozec a vacsieho dobraka som nevidela.a ze je zlatokop?to takzko ked sam na seba maka v Anlicku a dostal sa tam sam este ked trebalo viza,t.j 7 rokmi.takze vazena "milli" neposudzuj ludi podla znamenia.my sa to nemozeme ze si si nasla takeho ?uja.ved rovny rovneho si hlada,.

milli11

Suhlasim s alore. Ani ja som vacsieho ku..ka a zlatokopa este nevidela. Ale ten moj byvaly bol k tomu aj klamar, lebo sa hral na svatuskara.
Ked som s nim chcela niekam ist, stazoval sa na vela prace, ze musi ostat v praci. Ja, ze aky je to pracovit clovek. Figu. On chodil za inymi zenami.
Pre bublinka, len aby si nespadla na hubu. Oni totiz vedia velmi dobre skryvat, ze prasia aj ine. Ked vsak na to clovek pride, uz je neskoro.
Asi si vsak mladucka, mozno 20 rocna zabka, ked mu tak veris.

Eva531

Samozrejme, ze cloveka ovplyvnuje nielen znamenie, ale aj vychova, aku dostal, dalej kamarati a vobec kolektiv, v akom sa pohybuje, takze nie je vsetko len o znameni. Ja co poznam viacerych kozorozcov, tak kazdy z nich je sice iny, ale maju aj nieco spolocne. Napriklad neradi robia drobne "zenske pracicky", ako umyvanie riadu, zehlenie, sitie, upratovanie, pripadne aj varenie, aj ked pokial je kozorozec odkazany na to, aby si varil sam, napriklad ak zena odide na sluzobnu cestu a podobne, tak v ramci pudu sebazachovy sa velmi rychlo nauci uvarit zopar svojich najoblubenejsich jedal. Kozorozec je sikovny, ma silnu volu a ked chce, tak zvladne vsetko. Muzi v znameni kozorozca radi robia fyzicky tazke prace, napriklad radi chodia na dedinu pomahat starym rodicom, ked tam treba opravit nejaky stary dom, pripadne pomoct v zahrade a podobne. Treba ich nechat, nech robia to, co maju radi a treba ich za o aj pochvalit. Nesmiete ich nutit robit prace, ktore neznasaju. Ja co poznam kozorozcov, tak su verni, niekedy dokonca aj trochu ziarlivi. Najhorsou vlastnostou kozorozca je typicka kozorozecka tvrdohlavost. Kozorozec je zvlastny aj tym, ze ked mu poradime, aby nieco urobil v zaujme svojho dobra, tak on to neurobi, zachova sa presne naopak, aj ked vie, ze tym sam sebe ublizi, len aby dokazal, ze si urobil po svojom. Preto kozorozcovi nesmieme davat ziadne prikazy a zakazy, nsmieme mu riadit a organizovat zivot, lebo to on neznasa. Nanajvys nenapadne podstrcit nejaky navrh, ale rozhodnutie ponechat len a len na nom... Kozorozec najlepsie vychadza s bykom, s pannou a s kozorozcom.

alchemist

samozrejme ze sa mi pacili, co ja viem neviem ja niesom nejaky casanova :D ale zacalo to kamaratstvom ale nikdy z toho nic nebolo, preto mam do bludu kamosiek a nic viac... skus si precitat temu este som nemal vazny vztah tak je trocha popisany moj posledny pokus o vztah...

bubblinka

neviem ako mozete ludi sudit, len podla znamenia, kazdy v znameni sa moze predsa lisit..ja som napr. tiez kozorozec aj moj priatel a klape nam to fajn a nemyslim ze by bol kur..nik nakolko sme spolu vyse 2rokov, a vsetko je v pohode.. takze naozaj moze byt kazdy iny