Zena - Vahy

schiza_

cim ako mam mysliet teba ?

no kludne napis...a suhlasim s tebou taka som aj ja...ibaze co poznam vahy, nie je kazdy verny

Nikolka_nechapem2

Ahoj!Ja som Vahy.V rodine mame 7 ludi v znameni Vah,a sme si podobny.Myslim,ze nie nadarmo su znamenia.Pre niektorych to je blbost,ale co uz.Cize Vahy-zeny su dominantne,ukecane,plne energie,rady sa hadaju,chcu mat vzdy pravdu,temperament,maju rady sex,su verne partnerovi,maju rady prirodu a deti.Ak mas este nejake otazky tak napis.pa

nathália08

povaha človeka nesúvisí zo znamením-to vobec nie je opravda-všetko záleží na človeku.
Každý sa správa tak ako je vychovaný,niečo sa aj dedí,ale znamenia s tým nemajú nič spoločné.
Raz som velmi milá,raz nie,život nie je ľahký,a ak sa ti nedarí,možeš sa zmeniť na nepoznanie.

somVAHA

mojaskus. : ja mam presne taketo skusenosti s blizencami :-) pre mna su zatial najhorsim znamenim, i ked pravda, treba cloveka najskor spoznat, a potom "skatulkovat", tychto poznam niekolko rokov a vyhybam sa im uz teraz...a samozrejme, poznam aj takych, ktori su fajn :-)

mojaskusenos

no tak ja poznam 2 zeny v znameni vah a su to hrozne osoby, vypocitave, bezcitne, egoisticke... proste hroza, ale tak znamenia netreba brat vazne

somVAHA

Ahoj, ja som vaha tiez :-) mozem potvrdit dane slova, ale niesom vobec ticha, som ukecana a milujem spolocnost, bez ludi sa citim zle, neznasam samotu, a takisto zivot po poboku partnera (vseobecne) si neviem predstavit. Neznasam ked je niekde nespravodlivost (cely dnesny svet vlastne) a preto som dost pesimista zial...a hlavne neskutocne precitlivela, obcas naladova.